Huawei je hlavním přispěvatelem v přicházející éře Wi-Fi 6

Domů >> Aktuality >> Huawei je hlavním přispěvatelem v přicházející éře Wi-Fi 6

 

V důsledku neustálého navyšování komunikace do světa „bez drátů“ je nezbytné zajistit stále vyšší dostupnost a propustnost bezdrátových sítí. Jako jeden z prvních přichází Huawei s novou generací bezdrátových přístupových bodů, která je připravena neustále zvyšující se nároky flexibilně a spolehlivě řešit.

 

 

Wi-Fi 6, šestá generace Wi-Fi standardů, představuje klíčové 5G technologie jako například:

  • OFDMA (Orthogonal Frequency-Division Multiple Access)
  • MU-MIMO (Multi-User MIMO)
  • 1,024QAM higher order coding

 

Technologie nových bezdrátových přístupových bodů v sobě integruje i nově vznikající komunikační trendy jako jsou IoT, přenosy videa ve vysoké kvalitě (FullHD/4K) v reálném čase, nebo přímá podpora virtuální reality.Wi-Fi 6 dramaticky zvyšuje propustnost a počet současně připojených uživatelů - až 5x více, než předchozí generace wireless produktů. Zároveň dokáže snížit zpoždění z 30ms na 20ms.

 

Inovativní přístup Huawei

Inteligentní Smart antény s inovovanými technologiemi Beamforming a samostatnou správou komunikace jednotlivých uživatelů pracují tak, že systém automatické predikce botlenecků v rámci instalované sítě umožňuje předcházet problémům na síti, a tím výrazně zvyšuje spolehlivost komunikace a uživatelskou zkušenost.

 

 

Díky odborníkům z Huawei, kteří jsou předsedy pěti pracovních skupin pro definice 802.11 standardů, a jejich zkušenostech a znalostech s 5G technologiemi, je Huawei významným přispěvatelem ke standardům Wi-Fi 6 (802.11ax).

Více informací najdete zde.

 

Kontaktní osoby:

Dalibor Eliáš - Product Manager, delias@dns.cz; +420 725 765 891

Jiří Benda - Presales Support, jbenda@dns.cz; +420 602 287 917