Hitachi Vantara MEGA LAUNCH 2022

Domů >> Aktuality >> Hitachi Vantara MEGA LAUNCH 2022

 

23.2.2022 bylo velice významné datum nejen pro Hitachi Vantara, ale také pro Vás, naše zákazníky. Proběhl totiž MEGA-LAUNCH nových produktů, které usnadňují cestu do hybridního cloudu a následně i provoz takto komplexních prostředí. S Hitachi Vantara se ale nemáte čeho bát. Veškeré nově oznámené produkty vám zjednoduší život!

Níže shrnujeme stručný výčet oznámených novinek.

Hitachi Virtual Storage Platform (VSP) E1090

VSP E1090 je nejnovější a nejvýkonnější přírůstek do rodiny midrange diskových polí VSP E. VSP E1090 doplňuje menší VSP E790 a VSP E590 a rodina VSP E se tak stává kompletní. E1090 přináší extrémně nízký response time, a to i při maximálním výkonu až 8,4 milionu IOPS. Mezi další přínosy patří snadná instalace, intuitivní management a monitoring a samozřejmě i bezvýpadkový upgrade na nejnovější kontroléry bez nutnosti migrovat data. A třešničkou na pomyslném dortu je funkce Hitachi Virtual Storage Scale Out (VSSO). VSSO umožňuje klastrovat více VSP polí pro navyšování výkonu a kapacity, přesně podle požadavků vašich aplikací a business uživatelů.

 

Virtual Storage Software Block (VSS Block)

Softwarově definovaná storage od Hitachi Vantara, to je Virtual Storage Software Block. VSSB umožňuje rozšíření totožných funkcí, na které jste zvyklí z tradičních VSP polí Hitachi, do prostředí hybridního cloudu.

 

Inovované Hitachi Unified Compute Platform converged and hyperconverged cloud-in-a-box

Pomocí této infrastruktury akcelerujete váš aplikační vývoj a provoz aplikací v moderním prostředí VMware Tanzu.

 

Hitachi Ops Center Clear Sight

Kombinace umělné inteligence a provozu v cloudu, to je nový Ops Center Clear Sight. Monitoring, aktuální stav polí, risk management a analytika, optimalizace a kapacitní plánování diskových polí VSP. To vše zvládnete s Clear Sight pohodlně a odkudkoli.

 

Commvault HyperScale X for Hitachi Data Protection Suite

Hyperscale X je integrované řešení zaměřené na komplexní ochranu dat napříč vaší aplikační základnou, databázovými systémy, hypervisory, operačními systémy, datovými úložišti a cloudovým poskytovatelem služeb. Vše pokryto jednou intuitivní a škálovatelnou platformou. Jednoduše!

Hitachi Application Reliability Services

Pomocí Application Reliability služby pomáháme našim zákazníkům optimalizovat provoz v cloudu. Optimalizace se zaměřuje na oblasti výkonu, dostupnosti a finančních nákladů vynaložených na provoz. Využíváme k tomu site-reliability-enginnering strategii se zaměřením na modernizaci aplikací a automatizaci. Dostupné jako služba.

 

Ač je výše uvedený výčet opravdu stručný, není se čeho obávat. V následujících týdnech Vám přineseme detailní informace pro každou novinku. Proto si nezapomeňte uložit náš nový web hitachi.dns.cz do oblíbených. Těšte se.

All Systems, Go.