Hitachi Infrastruktura v jednom triku

Domů >> Aktuality >> Hitachi Infrastruktura v jednom triku

 

Disková pole Hitachi už znáte, ale víte, že můžete mít od Hitachi i servery?
Dnes si je představíme ty, které se Vám budou nejvíce hodit do vaší infrastruktury jsou především Hitachi Advanced server DS120 G2 a DS220 G2. Více o serverech se dozvíte níže, nicméně hlavním rozdílem je především velikost 1U vs 2U a tím daná větší disková kapacita a vyšší počet rozšiřujících karet.

HLAVNÍ VÝHODY:

  • Jeden support
  • Jeden dodavatel
  • Jeden servisní partner
  • Krátké dodací lhůty
  • Jednotný management pro celou infrastrukturu

Hitachi Advanced server DS120 G2 

Univerzální dvouprocesorový rackový 1U server nabízející vyváženou kombinaci výkonu, úložné kapacity a spotřeby energie s jistou mírou flexibility.

 

VÝKON:
Díky podpoře dvou procesorů Intel Xeon Scalable v 1U poskytuje Hitachi Advanced Server DS120 G2 velkou výpočetní hustotu. Dále poskytuje flexibilní možnosti paměti a úložiště, které splňují požadavky a potřeby konvergované a hyper-konvergované infrastruktury, tak i specializovaných dedikovaných aplikačních platforem, jako je např. internet věcí (IoT), VDI.
Rodina procesorů Intel Xeon Scalable je optimalizována tak, aby splňovala rostoucí nároky na dnešní IT infrastrukturu. Server poskytuje 32 slotů pro paměť DDR4, což umožňuje škálovat operační paměť až na 4TB při využití modulů RDIMM 128 GB (32x) nebo 8TB (512 GB x 16) při použití Intel Optane Persistent Memory modulů.

MOŽNOSTI UKLÁDÁNÍ:
DS120 G2 podporuje až 12pozic pro 2,5“ pevné disky vyměnitelné za provozu – NVMe, SAS nebo SATA. Dále lze využít vestavěné sloty M.2 na základní desce. Díky těmto možnostem lze server flexibilně nakonfigurovat tak, aby splňoval požadavky na výkon i kapacitu pro širokou škálu aplikací nebo řešení.

ROZŠÍŘENÍ I/O:
K dispozici je sada tří nízkoprofilových PCIe 4.0 slotů, mezaninový slot a OCP NIC 3.0, veškeré tyto sloty umožňují konfiguraci I/O modulů dle potřeby.

 

Hitachi Advanced server DS220 G2

Hitachi Advanced server DS220 G2

Univerzální dvouprocesorový rackový 2U server nabízející vysoký výkonu a úložnou kapacitu. Umožňuje vysokou míru flexibility rozšiřujících karet a splňuje tak nároky širokého spektra aplikací a řešení.

 

VÝKON:
Díky podpoře dvou procesorů Intel Xeon Scalable a velikosti 2U poskytuje Hitachi Advanced Server DS220 G2 dostatečný výpočetní a diskový výkon pro konvergovaná řešení či pro potřeby náročných aplikací nejen v datových centrech.
Rodina procesorů Intel Xeon Scalable je optimalizována tak, aby splňovala rostoucí nároky na dnešní IT infrastrukturu. Server poskytuje 32 slotů pro paměť DDR4, což umožňuje škálovat operační paměť až na 4TB při využití modulů RDIMM 128 GB (32x) nebo 8TB (512 GB x 16) při použití Intel Optane Persistent Memory modulů.

MOŽNOSTI UKLÁDÁNÍ:
DS220 G2 se dodává ve třech konfiguracích, které koncovému uživateli umožňují flexibilitu úložiště dle potřeby. První konfigurace umožňuje server osadit až 24řmi 2,5“ NVMe disky, druhá konfigurace podporuje až 24 pozic pro 2,5“ SAS, SATA disků a 8 disků NVMe. Poslední konfigurace serveru umožňuje osazení až 12 3,5“ SAS nebo SATA disků a 8 disků NVMe. Samozřejmostí je možnost měnit disky za provozu.

ROZŠÍŘENÍ I/O:
K dispozici jsou různé konfigurace pro rozšiřující sloty PCIe 4.0 – slot s plnou výškou, nízkoprofilové sloty a mezaninový sloty, dále pak OCP NIC 3.0. Server lze osadit i GPU zabírající jednu, nebo dvě pozice. Celkem server podporuje až 10 rozšiřujících PCIe 4.0 slotu a lze tak flexibilně konfigurovat – propustnost, kapacitu a výkon pro širokou škálu aplikací.

 

SPOLEČNÉ PARAMETRY PRO DS120 G2 A DS220 G2

Enterprise funkce:
Server D120 G2 poskytuje spolehlivost, dostupnost a servisovatelnost (RAS), kterou vyžadují kritické podnikové systémy a aplikace. Modulární konstrukce serveru zjednodušuje vedení kabelů a zkracuje dobu servisu. Redundantní, za chodu vyměnitelné disky a napájecí zdroje poskytují odolnou architekturu pro důležité aplikace a dvourotorové hot-swap ventilátory pomáhají zajistit nepřetržitý provoz.

Vestavěná správa serveru:
Integrovaný řadič pro správu serveru (BMC) umožňující vzdálenou a nezávislou správu na OS. Vyhrazené síťové LAN rozhraní umožňuje zabezpečený vzdálený přístup k serveru prostřednictvím oddělené sítě LAN a poskytuje webové rozhraní konzole pro vzdálenou inicializaci, správu a konfiguraci.

 

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na hitachi@dns.cz.