Greycortex: Ochrana nemocnic před kybernetickými útoky

Domů >> Aktuality >> Greycortex: Ochrana nemocnic před kybernetickými útoky

 

Nemocnice a zdravotnická zařízení jsou ohrožovány náhodnými i cílenými kybernetickými útoky. Operují s množstvím osobních citlivých dat o pacientech, která útočníkům slouží k vydírání a jsou vysoce ceněná na černém trhu. Navíc nemocnice provozují kritickou informační infrastrukturu, jejíž narušení může ohrozit lidské životy. Ochrana těchto systémů je nutná nejen ze samotného principu, ale u některých zařízení je daná také kybernetickým zákonem.

 

GREYCORTEX Mendel zajišťuje účinnou ochranu proti kybernetickým útokům prostřednictvím monitoringu síťové infrastruktury, kontroly konfigurací, přístupů a detekce neobvyklého chování v síti. Tím přispívá k hladkému chodu nemocnic a umožňuje personálu se soustředit na to, co je skutečně důležité – zdraví pacientů.

 

Více v případové studii ZDE

 

_______

Společnost Greycortex využívá pokročilých metod umělé inteligence, strojového učení a datové analýzy k zabezpečení počítačových i průmyslových sítí.

GREYCORTEX Mendel je NDR řešení pro monitorování síťové bezpečnosti. Kombinuje pokročilé metody analýzy síťového provozu a poskytuje jedinečnou viditelnost sítě, kompletně vizualizuje veškeré síťové komunikace a detekuje rizika a hrozby. Nabízí i možnost účinné a rychlé automatické reakce na nalezené problémy v síti. Chrání proti současným a novým pokročilým hrozbám, které nejsou stávající bezpečnostní nástroje schopny zachytit. Reaguje na rizika způsobená nesprávnou konfigurací sítě, problémy s výkonem sítě a upozorňuje na porušení bezpečnostních zásad. 
 

Kontakt

ONDŘEJ NOVÁK

Key Account Manager, onovak@dns.cz, +420 776 652 318

JAKUB ŠUJANSKÝ

Key Account Manager, jsujansky@dns.cz, +420 775 556 641