GREYCORTEX Mendel 3.7

Domů >> Aktuality >> GREYCORTEX Mendel 3.7

 

Novější verze NDR řešení GREYCORTEX Mendel.

Ve verzi 3.7.0 přinášíme řadu nových funkcionalit a vylepšení, zejména integraci s CISCO ISE pro lepší viditelnost identity uživatele, integraci síťových prvků CISCO pro lepší reakci na hrozby a také monitoring SNMP zařízení.

  • Vylepšená integrace s vaší infrastrukturou
  • Efektivnější provoz
  • OT/ICS/SCADA
  • Nové funkcionality

Více se dočtete na článku výrobce ZDE

GREYCORTEX Mendel servisní podpora - S vydáním verze 3.7.0 bude poskytována plná podpora pro verze 3.7.x a 3.6.x. Omezená servisní podpora bude poskytována pro předchozí verze 3.5.x. Verze 3.4.x a starší již nebudou podporovány. Koncoví uživatelé s platnou podporou nebo s platným SW mohou upgradovat na podporované verze.

 

Produkt porfolia

GREYCORTEX Mendel je NDR řešení pro monitorování síťové bezpečnosti. Kombinuje pokročilé metody analýzy síťového provozu a poskytuje jedinečnou viditelnost sítě, kompletně vizualizuje veškeré síťové komunikace a detekuje rizika a hrozby. Nabízí i možnost účinné a rychlé automatické reakce na nalezené problémy v síti. Chrání proti současným a novým pokročilým hrozbám, které nejsou stávající bezpečnostní nástroje schopny zachytit. Reaguje na rizika způsobená nesprávnou konfigurací sítě, problémy s výkonem sítě a upozorňuje na porušení bezpečnostních zásad. 
 

Kontakt

ONDŘEJ NOVÁK

Product Manager, onovak@dns.cz, +420 776 652 318

 

Produkty Greycortex a na ně navázané služby zajišťuje divize Security.

V případě zájmu nás kontaktujte Divize Security DNS a.s.