DNS/HPE Demo Lab

Domů >> Aktuality >> DNS/HPE Demo Lab

„Ukázaná platí“ 

V návaznosti na známé úsloví, jehož módní tvar převzala i firma Hewlett Packard pro své předváděcí středisko svých produktů a demoverzí softwaru, jsme se rozhodli ukázat Vám, našim partnerům i vašim zákazníkům, moderní IT technologie v reálném nasazení.

Přemýšlí vaši zákazníci nad pořízením nové infrastruktury nebo zvýšením ochrany dat? S pomocí DNS Demo Lab jim na reálných příkladech demonstrujte, jak může vypadat hyperkonvergovaná infrastruktura, softwarově definované prostředí, nebo správně provedené zálohování a obnova dat.     
     

DNS Demo Lab je postavený na produktech HPE. Jeho základnímy stavebnímy kameny jsou diskové pole Alletra 6000 a servery ProLiant DL385 Gen10+. V rámci Demo Labu máme připravené scénáře možného využití této infrastruktury, např.:

Ty pokrývají:

  • hyperkonvergované řešení (Alletra dHCI, VMware vSAN), 
  • softwarově definovanou storage (StorMagic SvSAN), 
  • zálohování a obnovu dat (Veeam) a mnoho dalšího...

 

Tyto modelové příklady rádi předvedeme vám i vašim zákazníkům. Využijte této nabídky a nechte vašeho zákazníka si potenciální novou infrastrukturu prohlédnout, vyzkoušet a osahat. Posílíte tím Váš vzájemný vztah, naleznete řešení, které bude přesně vyhovovat jeho potřebám, a urychlíte zákazníkovo rozhodování.

Jednou z nejdůležitějších předností DNS Demo Lab je možnost předvést zákazníkům řešení v reálném prostředí a na konkrétních produktech. Díky tomu si mohou zákazníci udělat mnohem lepší představu o tom, jak by dané řešení mohlo vypadat v jejich prostředí a jak by mohlo fungovat v praxi.

Pokud byste měli zájem o ukázku DNS/HPE Demo labu či nějaké doplňující dotazy, neváhejte nás kontakovat přostřednictvím formuláře níže. Rádi Vám poskyteneme více informací a připravíme prezentaci, která bude odpovídat Vašim požadavkům.