DNS PreSale tým má novou „hračku“ – All Flash VxRail (4 nody)

Domů >> Aktuality >> DNS PreSale tým má novou „hračku“ – All Flash VxRail (4 nody)

Nabízíme vám využití tohoto VxRail clusteru pro naše společné HCI projekty u vašich zákazníků, včetně konzultantů, kteří vám pomohou s prezentací, ukázkou a konzultací.

Kromě toho se na nás můžete obrátit i s řadou dalších věcí, protože naším cílem je být pravá ruka všem partnerům a Dell Technologies v získávání nových příležitostí a zákazníků.

Co pro to děláme a co Vám můžeme nabídnout?
•    Vzděláváme se - interní školení lidí v hard a soft skills, získávání nových kompetencí a certifikací, abychom byli platnějšími a úspěšnějšími ve všech oblastech portfolia (Client, Server, Storage, Data Protection, Networking, CI/HCI Solutions, VMware)
•    Vzděláváme partnery a někdy i „jejich“ zákazníky - převážně technickými prezentacemi a workshopy onsite nebo online, hromadně i jednotlivě.
•    Budujeme si dobré vztahy se svými protějšky! 
•    Spolupracujeme na projektech na různých úrovních – od rozpoznání a kvalifikování příležitosti; assessmenty, zejména s využitím LiveOptics; přes návrhy komplexních řešení a sizing jednotlivých částí; konfiguracemi v OSC / MyQuotes, následně prezentací a obhajobou navrženého řešení, a v neposlední řadě můžeme pomoci s implementací zejména v oblasti Data Protection, VxRail, vSAN a SD-WAN
•    Připravujeme podklady pro výběrová řízení
•    K dispozici máme DEMO & LAB, jenž využíváme pro webináře, workshopy, demo ukázky partnerům a zákazníkům. Zahrnuje 14G servery Intel, 15G servery AMD EPYC2, VxRail (4n All Flash), Data Protection Lab (komplet DPS Suite, DDVE), AeroHive AP, switche X, N a S-series, Connectrix FC, Storage SCv; VMware Lab pro PoC a hands-on školení a samozřejmě využíváme i Dell EMC Demo center.

Neváhejte se na nás obrátit, teší se na vás. 
DNS Dell Technologies PreSales tým, dellemc@dns.cz