DNS má nového výkonného ředitele

Domů >> Aktuality >> DNS má nového výkonného ředitele

 

Od 15.září je novým generálním ředitelem společnosti DNS a.s. Stanislav Šmolík. Přichází ze společnosti Global Payments, kde ve dvojroli Country managera pro Českou republiku a obchodního ředitele pro CEE region byl zodpovědný za rozvoj obchodu, implementaci služeb s přidanou hodnotou a digitalizaci společnosti.

 

Mým cílem je posílit pozici firmy v oblasti automatizace, digitálních procesů a dosáhnout vyšší úrovně přidané hodnoty pro naše vendory a partnery, " řekl nový generální ředitel DNS a.s Stanislav Šmolík a upřesnil: „Rád bych se svými kolegy přenastavil firmu tak, aby určovala trendy v komplexních řešeních ICT v dynamicky se měnícím světě okolo nás. VAD distributor už není pouze prodejce produktů a logistických procesů, ale zároveň poskytovatel finančních služeb, marketingových nástrojů a služeb, zajišťujících komplexní projekty od architektury řešení, kompletaci subdodávek po rozvojové návrhy zohledňující nejmodernější trendy.

 

Stanislav Šmolík (45) vystudoval MBA na Sheffield Hallam University a SVŠE v Praze. Pracoval na manažerských pozicích v O2, Konica Minolta, Česká spořitelna a Global Payments. Je ženatý a má dvě děti. Ve svém volném čase ve věnuje sportu, četbě a cestování.

Stanislav Šmolík, výkonný ředitel společnosti DNS

Dokumenty: 
PřílohaVelikost
PDF icon 150921_novy_vykonny_reditel_.pdf159.15 KB