Delikatesy Intel

Domů >> Aktuality >> Delikatesy Intel

Vážení obchodní přátelé,
 
společnost DNS ve spolupráci s Dell Technologies a intel pro vás připravila obratovou motivační akci, která je zaměřena na Dell servery s procesory intel.

Pro prvních TOP 5 partnerů (společností), kteří budou mít největší obrat po dobu platnosti akce jsou připraveny krásné ceny z dílny Dell Technologies a klientského zařízení za 1 Kč (například notebook Dell Latitude, monitor Alienware, Dell 24“ monitor nebo Alienware sluchátka, myš či klávesnice).
Do motivační akce se může zapojit každý partner Dell Technologies se statutem Gold a Authorized. 
(Tito obchodní partneři jsou svým nákupem automaticky zařazeni do obratové motivační akce Delikatesy intel.) 
 
Všeobecné podmínky:

-    Platnost akce od 1. 10. 2020 do 27. 10. 2020 (dále také „období“)
-    nákup produktů Dell servery s procesory intel 
-    Obratové cíle jsou definované v CZK bez DPH.
-    Základem pro výpočet dodatečné slevy jsou ceny nakoupeného zboží bez DPH
-    Základem pro výpočet dodatečné slevy jsou faktury / daňové doklady vystavené DNS a.s. se zdanitelným plněním v období platnosti tohoto programu. 
-    V případě, že faktury/ daňové doklady budou vystaveny v cizí měně, základem pro výpočet dodatečné slevy je hodnota faktury přepočtena kurzem ČNB platným v den vystavení dokladu.
-    Do základu pro výpočet dodatečné slevy budou započítávány pouze faktury / daňové doklady, které budou uhrazeny řádně v termínu splatnosti. Za okamžik úhrady faktury se považuje připsání odpovídající částky na účet společnosti DNS a.s. V případě překročení dohodnuté splatnosti o více než 5 kalendářních dní bude daná faktura / daňový doklad nezapočtena do motivační akce.
-    Základní program se vztahuje na produkty objednané prostřednictvím společnosti DNS a.s. za standardních obchodních podmínek. (prosíme, informujte se u svého obchodního manažere před objednáním)
-    Do základu pro výpočet dodatečné slevy nebudou započteny přeprodeje a předem označené obchodní případy realizované za nestandardních podmínek, respektive nestandardních podmínek definovaných výrobcem. (Označení takového obchodního případu musí být vždy provedeno v písemné podobě, minimálně ve formě emailové zprávy s označením „nestandardní obchodní případ“.) 
-    Odměny budou rozesílány zástupcům společností, které splnily podmínky akce přibližně do 30ti dnů od ukončení akce.
-    akce je platná pouze pro český trh
-    změna podmínek vyhrazena
-    odměny nejsou právně vymahatelné
 

KONTAKT: Barbora Chovancová, bchovancova@dns.cz