CYBER ESCAPE ROOM

Domů >> Aktuality >> CYBER ESCAPE ROOM

 

Náš výrobce, kyberbezpečnostní společnost Check Point Software Technologies, se snaží přistupovat inovativně k ochraně i ke vzdělávání, proto do svých kurzů vkládá také nejrůznější herní prvky a zábavnou interaktivní formu.

Check Point proto představil první kyberbezpečnostní únikovou hru na světě s příznačným názvem Cyber Escape Room. Vžijete se do role hackera, který se pomocí sociálního inženýrství a s využitím veřejných informací na Facebooku snaží například vydírat recepčního a přinutit ho ke kliknutí na škodlivý odkaz. Do nemocniční sítě proniknete také pomocí zastaralého firmwaru v chytré žárovce nebo jiném IoT zařízení, protože ne vždy jsou ventilátory, dávkovače morfia, ultrazvuky nebo třeba rentgeny aktualizované a záplatované.

Praktickou formou probíhá i řada dalších vzdělávacích kurzů. Check Point se snaží účastníkům ukázat, jak hackeři zneužívají zranitelnosti a jak pracují. Zkušenosti s temnou stranou potom mohou využít pro lepší ochranu organizací a předvídání následujících kroků zločinců.

„Do největší světové kyberbezpečnostní akademie Check Point SecureAcademy je například zapojeno více než 100 univerzit ze 40 zemí po celém světě, včetně Mendelovy univerzity v Brně, kde se studenti v rámci výuky dozví klíčové informace potřebné k ochraně před hackery,“ říká Miloslav Lujka, Head of Channel, Check Point Software Technologies.

Více informací najdete v přiložené tiskové zprávě.

 

V případě zájmu o technologii výrobce Check Point Software Technologies nás můžete kdykoliv kontaktovat.
 

Kontakt

Jakub Šujanský

Sales / Account Manager, jsujansky@dns.cz, +420 775 556 641

Jan Nguyen

Security Consultant, jnguyen@dns.cz, +420 724 222 169

Thanh Tuan Nguyen

Security Consultant, ttnguyen@dns.cz, +420 724 222 159

 

Produkty Check Point a na ně navázané služby zajišťuje divize Security. Kompletní kontaktní údaje najdete v záložce kontakty.

Dokumenty: 
PřílohaVelikost
PDF icon 210603_check_point_gamification_tz.pdf194.87 KB