Zimní motivační soutěž: Lyžovačka ve Wagrainu

Domů >> Zimní motivační soutěž: Lyžovačka ve Wagrainu
Termín: 
Pondělí, 1. Říjen 2018 (All day) to Pondělí, 31. Prosinec 2018 (All day)
Kontakt: 
Ludmila Lojková, llojkova@dns.cz, + 420 724 222 174

 

Divize HPE si pro Vás jako odměnu za Vaši snahu být nejlepší připravila tradiční pobyt v lyžařském středisku Wagrain. 

 

Odměníme deset nejlepších partnerů (1. – 5. místo 2 osoby, 6. – 10. místo 1 osoba), kteří s námi pojedou na oblíbený „all inclusive“ pobyt do Rakouska v termínu 12. až 15. ledna. Pro účastníky je zajištěno ubytování v alpském chaletu, stravování, skipass.

 

Soutěžit budeme v jedné kategorii, kterou je celkový obrat.
 

Lyžařský resort Wagrain
Wagrain jako jeden z regionů patří do lyžařského areálu Salzburger Sportwelt Amadé. Salzburger Sportwelt Amadé je jeden z nejdynamičtějších regionů v Alpách s velkým počtem nejmodernějších lanovek a vleků, s rozmanitou nabídkou sjezdovek, s tradičními horskými chatami a pohodlnými hotely. Salzburger Sportwelt Amadé můžeme pro přehlednost rozdělit do pěti lyžařských regionů: Radstadt-Altenmarkt, Eben im Pongau, Filzmoos, Flachau-Wagrain-St.Johann a Zauchensee-Flachauwinkel-Kleinarl.

 

Každý lyžař si v oblasti Salzburger Sportwelt Amadé najde pro sebe tu vhodnou sjezdovku. Salzburger Sportwelt Amadé připravil mírné svahy pro začátečníky a děti, obtížné FIS sjezdovky pro zdatné lyžaře i sjezdy hlubokým sněhem pro milovníky freeride jízdy. Velkou předností jsou bezesporu i moderní sněhová děla, která prodlužují lyžařskou sezonu v oblasti Salzburger Sportwelt Amadé až do pozdního jara.

 

Výsledky zimní motovační soutěže

První až paté místo = účast 2 osob za partnera (řazeno dle abecedy)

  • Com-Sys TRADE
  • ELSO PHILIPS SERVICE
  • KSP Computer & Services
  • S&T CZ
  • XANADU

Šesté až desáté místo = účast 1 osoby za partnera (řazeno dle abecedy)

  • Aitcom
  • ICZ
  • O2 IT Services
  • Simac Technik ČR
  • TresTech

 

Všeobecná pravidla

Platnost akce: 1. 10. - 31. 12. 2018
Podmínky: Měřeným ukazatelem je celkový obrat. Akce se vztahuje na všechny produkty HPE (servery, storage, služby, networking) objednané od společnosti DNS za standardních obchodních podmínek. 

 

Termín zájezdu: 12. – 15. ledna 2019

 

Marketingový projekt je určen výhradně pro český trh. Odměny nebudou zasílány dlužníkům se závazky po lhůtě splatnosti. Změna pravidel vyhrazena. Vzhledem k rozsahu celého projektu nelze poskytovat žádné individuální výjimky z pravidel.

 

Obchodujte s DNS, relaxujte s DNS.

 

Na skvělý lyžařský zážitek se těší tým divize HPE.