Zimní motivační akce Wagrain se posouvá!

Domů >> Zimní motivační akce Wagrain se posouvá!
Termín: 
Čtvrtek, 1. Říjen 2020 (All day) to Čtvrtek, 31. Prosinec 2020 (All day)
Kontakt: 
jpruchova@dns.cz,+420 724 222 174
Výrobce: 

 

Za současných podmínek vzhledem k vyhlášeným vládním opatřením jsme nuceni lyžařský zájezd do Wagrainu přesunout. O termínu Vás budeme včas informovat.

 

Letos pro Vás opět pořádáme „all inclusive“ zimní motivační akci.

Bude se soutěžit o vámi oblíbený lyžařský pobyt ve středisku Wagrain. 

 

Odměníme deset nejlepších partnerů (1. – 5. místo 2 osoby, 6. – 10. místo 1 osoba), kteří s námi vyrazí na pobyt do Rakouska.

 

Soutěžit budeme v jedné kategorii, kterou je celkový obrat.

 

Lyžařský resort Wagrain
Wagrain jako jeden z regionů patří do lyžařského areálu Salzburger Sportwelt Amadé. Salzburger Sportwelt Amadé je jeden z nejdynamičtějších regionů v Alpách s velkým počtem nejmodernějších lanovek a vleků, s rozmanitou nabídkou sjezdovek, s tradičními horskými chatami a pohodlnými hotely. Salzburger Sportwelt Amadé můžeme pro přehlednost rozdělit do pěti lyžařských regionů: Radstadt-Altenmarkt, Eben im Pongau, Filzmoos, Flachau-Wagrain-St.Johann a Zauchensee-Flachauwinkel-Kleinarl.

 

Každý lyžař si v oblasti Salzburger Sportwelt Amadé najde pro sebe tu vhodnou sjezdovku. Salzburger Sportwelt Amadé připravil mírné svahy pro začátečníky a děti, obtížné FIS sjezdovky pro zdatné lyžaře i sjezdy hlubokým sněhem pro milovníky freeride jízdy. Velkou předností jsou bezesporu i moderní sněhová děla, která prodlužují lyžařskou sezonu v oblasti Salzburger Sportwelt Amadé až do pozdního jara.

 

Všeobecná pravidla

Platnost akce: 1. 10. - 31. 12. 2020
Podmínky: Měřeným ukazatelem je celkový obrat. Akce se vztahuje na všechny produkty HPE (servery, storage, služby) objednané od společnosti DNS za standardních obchodních podmínek. 

Termín zájezdu bude záviset na vývoji současné situace kolem koronaviru. Každopádně o akci nepřijdete! V případě nečekaných omezení se akce posune na následující rok a vaše letošní výsledky se započítají do soutěže příští rok.

Marketingový projekt je určen výhradně pro český trh. Odměny nebudou zasílány dlužníkům se závazky po lhůtě splatnosti. Změna pravidel vyhrazena. Vzhledem k rozsahu celého projektu nelze poskytovat žádné individuální výjimky z pravidel.

 

Obchodujte s DNS, relaxujte s DNS.

 

Na skvělý lyžařský zážitek se těší tým divize HPE.