IBM Analytics produkty

Domů >> Www.dns.cz >> IBM Analytics produkty


IBM SPSS Statistics

Software IBM SPSS Statistics je výkonná statistická softwarová platforma. Poskytuje robustní sadu funkcí, které vaší organizaci umožňují extrahovat z jejich dat použitelné poznatky. 
Se SPSS Statistics můžete využívat statistické metody pro analýzu jevu uložených v datech. Obsahuje vypracovanou radu statistických postupu a generuje řadu výstupů, které statistikovi výrazně zjednoduší jeho práci a umožní rychle a efektivně poskytovat potřebné statistické analýzy a výstupy na základě kterých je možno činit důležité rozhodnuti.

Vyzkoušejte si sami software SPSS Statistics analyzováním jednoduché sady údajů o zaměstnancích a spuštěním řady statistických testů. Zjistěte, jak jej používat, než si stáhnete zkušební verzi nebo provedete nákup.
Odkaz https://www.ibm.com/products/spss-statistics
IBM vydala nejnovější verzi SPSS Statistics v28. Toto vydání zavádí statistický postup (metaanalýza), vylepšení stávajících postupů, jako je Power Analysis pro rozšířené metody výzkumu, vizualizace dat pro pochopení souvislostí a funkční vylepšení navržená pro zlepšení každodenní použitelnosti.

___________________________________________________________________________________________________________________

IBM Planning Analytics with Watson
IBM Planning Analytics je softwarové řešení pro finanční plánování podniku, které transformuje celý váš plánovací cyklus, od nastavení cílů a rozpočtu až po reporting, score carding, analýzu a forecasting. IBM Planning Analytics, dostupné na on-premise nebo v cloudu a s rozsáhlými mobilními funkcemi, vám umožňuje spolupracovat na plánech, rozpočtech a prognózách v celé organizaci.
Planning, budgeting a forecasting je jedním z klíčových procesů každé firmy. V této oblasti ale existuje mnoho problémů: plánování je příliš složité a je vysoká pravděpodobnost vzniku chyb. Výsledkem je „Excelové peklo“, ve kterém i příprava pravidelných výstupů plánování trvá několik dní nebo týdnů. Naštěstí je k dispozici lepší způsob, jak plánovat a rozpočtovat... 
IBM Planning Analytics používají podniky všech velikostí a průmyslových odvětví a je vhodné pro analýzu dat pro forecasting, konsolidaci výsledků a spouštění jednoduchých i velmi složitých výpočtů. Po celém světě byly implementovány stovky řešení-od drobných zákazníků až po instalace s tisíci uživateli. 
 

_________________________________________________________________________________________________________________

IBM Cognos Analytics
 
Objevte komplexní BI řešení s podporou AI pro rychlejší a spolehlivější přípravu dat a reporting.
Jedno řešení BI zvládne vše: vyčistit a propojit data, vytvářet ohromující vizualizace dat a ukázat vám, kde se vaše firma dnes nachází, a zároveň pomáhá předvídat, co se stane zítra.
S novou mobilní aplikací Cognos můžete získat přehled v reálném čase přímo do svého telefonu.

Zrychlete přípravu dat pomocí AI - Pomocí vestavěné AI zrychlíte a zlepšíte prolínání dat nebo nalezení optimálních tabulek pro váš model.

Odkaz na všechny faktury: https://www.ibm.com/products/cognos-analytics/features
 

  • Automatizujte analýzu dat - Umělá inteligence pomáhá odhalovat skryté trendy, takže můžete získat více informací o svých datech a mít vhled v reálném čase.
  • Vizualizace a podávání zpráv o datech - Vytvářejte výkonné vizualizace, vyprávějte příběh o svých datech a sdílejte poznatky prostřednictvím e -mailu, Slacku nebo mobilní aplikace.
  • Škálovat a integrovat - Spojte pokročilou analytiku a datovou vědu do každodenních operací a využijte nové příležitosti.
  • Chraňte svá data - Řízená samoobsluha se přizpůsobuje vašim požadavkům a chrání data před zneužitím.
  • Modernizujte a maximalizujte své investice - Nasazení tam, kde to potřebujete – on-premise, v cloudu, na IBM Cloud Pak for Data nebo hybridní možnosti.

 
Odkaz na stránky: https://www.ibm.com/products/cognos-analytics
Odkaz na zkušební verzi: https://www.ibm.com/account/reg/signup?formid=urx-34710