Huawei Flash Track Promotion

Domů >> Www.dns.cz >> Huawei Flash Track Promotion

Flash Track Promotion

Program Huawei Flash Track Promotion  přináší partnerům výhodu rychlého dodání nejčastěji používaných All-Flash a Hybrid-Flash diskových polí.

Díky inovativnímu hardware vyvinutému společností Huawei, inteligentnímu algoritmu FlashLink®, špičkové architektuře SmartMatrix, gateway-free a active-active architektuře nastavuje úložiště typu „all-flash“ Huawei OceanStor Dorado nové standardy pro výkon a spolehlivost úložiště, přičemž poskytuje důležité datové služby pro kritické podnikové aplikace.

Nová generace hybridního flash úložiště střední třídy, produkty Huawei OceanStor 2600/5300/5500, je vybavena operačním systémem s podporou cloudu, akcelerací výkonu pomocí flash technologie a inteligentním software pro správu, který umožňuje snadnou obsluhu a jednoduchou správu. Díky tomu jsou tato řešení určena pro podniky z různých odvětví, jako jsou např. finance, veřejná správa a výrobní podniky.

V rámci tohoto programu obdržíte diskové pole do 2–5 týdnů.

Podmínky programu:

Doba trvání akce: Akce platí do 30. června 2022.
Platné pro krajiny: Slovensko a Česká republika.
Předpisy: Huawei má právo odmítnout jednu PO nebo jednostranně ukončit tento propagační program.
Pravidla vrácení: Není možné vrácení tovaru.

Detailní informace o aktuálně probíhající promo akci a technickou specifikaci produktů vám rád poskytne Jirka Benda - jbenda@dns.cz.
 

 

Dokumenty: