Workshop pro nové partnery Hitachi Vantara

Domů >> Workshop pro nové partnery Hitachi Vantara
Termín: 
Středa, 18. Září 2019 - 9:00 do 15:00
Místo: 
Hotel OYA, Na Pankráci 1337/109, 14000 Praha
Kontakt: 
Patrik Drastich (Bussines Unit Manager HITACHI) pdrastich@dns.cz  +420 724 222 196
Počet dní: 
1

Chcete se stát partnerem Hitachi Vantara a mít přístup k nejnovějším technologiím. Portfolio Hitachi Vantara je široké …. od diskových polí, objektových úložišť, convergovaných a hyperkonvergovaných systémů, řešení pro SAP HANA, Oracle, VMware až po datovou analytiku Pentaho,  Video Surveillance, IoT řešení, 3D Lidar … a mnoho dalších technologií. Zjistěte, jak můžete uzavřít partnerství s Hitachi a využít příležitost v oblasti IT všeho druhu. 

 

Pro zájemce připravujeme workshop - Seznámení s partnerským programem.

 

 

Děkujeme a budeme se těšit.

 HITACHI tým DNS

 

 

Registrace

Workshop pro nové partnery Hitachi Vantara

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby i mého doprovodu (který bude mnou obeznámen) pro propagaci a prezentaci akce.