Webinář RUNECAST&DNS

Domů >> Webinář RUNECAST&DNS
Termín: 
Čtvrtek, 21. Květen 2020 - 10:00 do 11:00
Místo: 
Adresa webex místnosti DNS
Lektoři: 
Petr Stoklasa – DNS Tomáš Mezník – Runecast Marek Kolín - DNS
Kontakt: 
mbudejska@dns.cz, +420 724 222 173
Počet dní: 
1

„VMware datacentra vždy dostupná a pod kontrolou“

Webinář s představením unikátního nástroje pro analýzu efektivity a dostupnosti VMware serverových infrastruktur v datových centrech, kterým je Runecast Analyzer. Vaši zákazníci tak mohou dosáhnout maximální kontroly při správě virtuálního VMware prostředí, a to se vyplatí!

 

Program webináře

•    Co je to Runecast a jaký může být obchodní model jeho využití, 
•    Jak lze pomocí Runecast Analyzeru spravovat konfigurace VMware datových center, zajistit svému prostředí bezpečnost i kompatibilitu hardware,
•    Jak Runecast Analyzer vypadá a používá se v živé ukázce.

 

 

Registrace

Webinář RUNECAST&DNS

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby i mého doprovodu (který bude mnou obeznámen) pro propagaci a prezentaci akce.