Webinář RADWARE/DNS

Domů >> Webinář RADWARE/DNS
Termín: 
Úterý, 19. Květen 2020 - 10:00 do 11:00
Místo: 
Virtual meeting room
Lektoři: 
Petr Lasek
Kontakt: 
Kateřina Janoušová, kjanousova@dns.cz, +420 724 222 151
Počet dní: 
1

Současná situace po technické stránce nepřináší sice nová rizika, ale pro řadu organizaci výrazně mění priority z pohledu „před čím se chránit“. Přístup z home office vyžaduje VPN. Online služby pro registraci, objednávky jsou využívány mnohem intenzivněji. Jejich výpadek znamená, že zaměstnanci nemohou pracovat, zákazníci nejsou schopni objednat. Současně pracovníci IT řeší větší množství dotazů a problémů, což může vést ke kompromisům z pohledu bezpečnosti. Útoky na některé organizace se v poslední době dostaly i do zpravodajství a hlavních zpráv. V lepším případě s komentářem, že útok byl „odražen“. V řadě případů to však může jen znamenat, že útok byl jen tak „drzý“ (velký, triviální, …), že byl zaznamenán. Pokud byl detekován jen jeden vektor útoku, s velkou pravděpodobností mohly být další vektory úspěšné.

 

Prezentace společnosti RADWARE Vás seznámí jak výrazně zvýšit zabezpečení perimetru sítě, jak snížit riziko dalších útoku, ochránit Váš DNS server a především, jak se chránit před DDoS útoky. Ukážeme Vám jaké jsou trendy v DDoS útocích (carpet bombing, DNS water torture, burst útoky, útoky v šifrovaném provozu) a jak se před nimi lze bránit. Součásti bude i demonstrace útoku a automatická mitigace.

 

 

Agenda:

  *   aktuaĺní rizika
  *   současné trendy v DDoS útocích
  *   jak zabepečit perimetr a jak se chránít před DDoS útoky
  *   live demo

 

 

Těšíme se na Vás!

DNS tým Radware

 

 

Školení bude probíhat ve Virtual meeting roomu, jehož přístupy obdržíte den před konání prezentace.

Registrace

Webinář RADWARE/DNS

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby i mého doprovodu (který bude mnou obeznámen) pro propagaci a prezentaci akce.