Webinář o technologiích Fortinet

Domů >> Webinář o technologiích Fortinet
Termín: 
Úterý, 10. Listopad 2020 - 10:00 do 11:00
Místo: 
Online
Kontakt: 
Vojtěch Krak
Výrobce: 

 

Forticlient - typické scénáře nasazení nejen pro práci z domova

Na praktických ukázkách si ukážeme typické situace, kterým čelí správce endpoint systému a zároveň s tím budeme demonstrovat funkce a možnosti endpoint ochrany, kterou nabízí Forticlient a jeho integrace v rámci Fortinet Security Fabric. 

Remote office in a box

V tomto webináři si ukážeme, jak lze provozovat technologii Fortinet v režimu tzv. Remote office - tedy vzdálené pracoviště. Představíme možnosti zajištění vzdáleného a bezpečného přístupu do firemní sítě, zdůrazníme roli zabezpečení, ukážeme si možnosti hromadného nasazení většího počtu zařízení a jednoduchost konfigurace včetně centralizované správy.
 
Vybrat si můžete jeden nebo oba webináře ve vámi zvoleném čase:

  • 10.11.2020 Forticlient - typické scénáře nasazení nejen pro práci z domova
  • 12.11.2020 Remote office in a box
  • 20.11.2020 Forticlient - typické scénáře nasazení nejen pro práci z domova
  • 26.11.2020 Remote office in a box

Čas:

10:00 (každý webinář je plánovaný na 30 minut)

 

Registrujte se na webináře na tomto odkazu výrobce ZDE 
Na oba webináře máte možnost výběru ze dvou termínů.
 

Registrace

Webinář o technologiích Fortinet

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby i mého doprovodu (který bude mnou obeznámen) pro propagaci a prezentaci akce.