Wagrain! Oblíbená motivační akce!

Domů >> Wagrain! Oblíbená motivační akce!
Termín: 
Čtvrtek, 1. Červenec 2021 - 0:00 to Pátek, 31. Prosinec 2021 - 0:00
Kontakt: 
jpruchova@dns.cz,+420 724 222 174
Divize: 
HPE

Obchodování s DNS je radost! Pojeďte s námi opět na lyžařský pobyt do střediska Wagrain, nebo vyhrajte poukázky do Alzy.

Odměníme celkem 5 nejlepších partnerů z každé kategorie. První dva v každé kategorii se mohou těšit na oblíbený „all inclusive“ pobyt v Rakousku, kde je pro účastníky zajištěno ubytování v alpském chaletu, stravování a skipass.

Pro šťastlivce na 3., 4. a 5. místě jsou připraveny Alza poukazy v hodnotě 5 000,- Kč, 3 000,- Kč a 1 000,- Kč.

Soutěžit budeme celkem ve třech kategoriÍch! 

  • Gold 
  • Silver
  • Business a proximity

Lyžařský resort Wagrain
Wagrain jako jeden z regionů patří do lyžařského areálu Salzburger Sportwelt Amadé. Salzburger Sportwelt Amadé je jeden z nejdynamičtějších regionů v Alpách s velkým počtem nejmodernějších lanovek a vleků. Nabízí rozmanitou nabídkou sjezdovek s tradičními horskými chatami a hotely. Salzburger Sportwelt Amadé můžeme pro přehlednost rozdělit do pěti lyžařských regionů: Radstadt-Altenmarkt, Eben im Pongau, Filzmoos, Flachau-Wagrain-St.Johann a Zauchensee-Flachauwinkel-Kleinarl.

Každý lyžař si v oblasti Salzburger Sportwelt Amadé najde pro sebe tu vhodnou sjezdovku. Salzburger Sportwelt Amadé připravil mírné svahy pro začátečníky a děti, obtížné FIS sjezdovky pro zdatné lyžaře a sjezdy hlubokým sněhem pro milovníky freeride jízdy. Velkou předností jsou bezesporu i moderní sněhová děla, která prodlužují lyžařskou sezonu v oblasti Salzburger Sportwelt Amadé až do pozdního jara.

VŠEOBECNÁ PRAVIDLA

Platnost akce: 01.07. - 31. 12. 2021
Podmínky: Měřeným ukazatelem je celkový obrat. Akce se vztahuje na všechny produkty HPE (servery, storage, služby) objednané od společnosti DNS za standardních obchodních podmínek. 

 

Marketingový projekt je určen výhradně pro český trh. Odměny nebudou zasílány dlužníkům se závazky po lhůtě splatnosti. Změna pravidel vyhrazena. Vzhledem k rozsahu celého projektu nelze poskytovat žádné individuální výjimky z pravidel.
 

Na skvělý lyžařský zážitek se těší tým divize HPE / DNS