Hitachi Vantara

Domů >> Výrobci >> Hitachi Vantara

 

Společnost s více jak 100 lety zkušeností z IT a OT, která spojuje tyto dva světy v jeden. Žádná jiná společnost nemá větší zkušenosti ve spojení těchto dvou oblastí a toto unikátní umění nyní aplikuje do IoT. Hitachi je světovým lídrem v oblasti virtualizace storage a patří mezi tři největší výrobce úložných systémů. Hitachi dále nabízí ve své třídě nejlepší informační technologie, služby a řešení, která zákazníkům přinášejí rychlou návratnost vložených investic. S Hitachi dokážete spravovat data, analyzovat a vytvářet průmyslové expertízy pod jednou střechou. 

 

Produkty v portfoliu DNS

Portfolio systémů Hitachi je vhodné jak pro středně velké firmy a korporace z různých hospodářských odvětví, tak i pro finanční instituce, energetické společnosti, utility, státní organizace, školství i zdravotnictví. Mezi hlavní produkty pro ukládání patří Virtual Storage Plarform Midrange Family Hitachi (VSP F/Gxx0) a Virtual Storage Platform F/G1500 jako Enterprise /Main-Frame Storage. Pro ukládání souborů, archivaci nebo sdílení se hodí Hitachi Network Attached Storage (HNAS), Hitachi Content Platform (HCP) , Hitachi Content Platform Anywhere. Jako nástroj pro Big Data a analytiku – Pentaho, jako IoT platformu – LUMADA, dále má Hitachi v portofliu nepřeberné množství řešení pro každé odvětví po např. „Smart-City“.

 

Kontakt

Daniela Veverková

Business Unit Manager, dveverkova@dns.cz, +420 724 250 479

JIŘÍ NÁJEMNÍK

Solution Architect, jnajemnik@dns.cz,  +420 736 519 746

IVETA SIMUNOVÁ

Junior Sales Support, isimunova@dns.cz, +420 724 222 182

 

Produkty Hitachi a na ně navázané služby zajišťuje divize Storage. Kompletní kontaktní údaje najdete v záložce kontakty.