Fortinet

Domů >> Výrobci >> Fortinet

Cílem společnosti Fortinet je od počátku poskytovat širokou, skutečně integrovanou a vysoce výkonnou bezpečnost v celé IT infrastruktuře. Fortinet poskytuje nejlépe hodnocené zabezpečení sítě a obsahu, stejně jako produkty s bezpečným přístupem, které sdílejí inteligenci a spolupracují na vytvoření kooperativní Fabric. Security Fabric kombinuje bezpečnostní procesory, intuitivní operační systém a aplikované ochrany před hrozbami, které vám poskytnou osvědčenou bezpečnost, výjimečný výkon, lepší viditelnost a kontrolu - a zároveň usnadní správu. Vlajková loď FortiGate Enterprise Firewall je k dispozici v široké škále velikostí a výkonů, které se hodí pro jakékoliv prostředí a poskytují širokou škálu bezpečnostních a síťových funkcí nové generace. 

 

Produkty v portfoliu DNS

Společně s firewallem FortiGate mohou být nasazeny doplňkové produkty, tak aby umožnily zjednodušenou bezpečnostní infrastrukturu typu end-to-end, která zahrnuje: zabezpečení sítě, zabezpečení webových a emailových aplikací, zabezpečení více cloudů, zabezpečený jednotný přístup, ochranu koncových bodů, pokročilou ochranu před hrozbami, Management a Analýzu.

 

Kontakt

VOJTĚCH KRAK

Product Manager, vkrak@dns.cz; +420 724 345 532

DANIEL KOSŇANSKÝ

Product Manager, dkosnansky@dns.cz; +420 724 222 171

ONDŘEJ NOVÁK

Product Manager, onovak@dns.cz, +420 776 652 318

FILIP HÁJEK

Consultant, fhajek@dns.cz; +420 724 222 194

LUKÁŠ DOHNAL

Technical Consultant, ldohnal@dns.cz; +420 730 189 089

 

 

Produkty Fortinet a na ně navázané služby zajišťuje divize Security. Kompletní kontaktní údaje najdete v záložce kontakty.

 

Odkazy

www.fortinet.com