VxRail seminář 2/2

Domů >> VxRail seminář 2/2
Termín: 
Středa, 30. Září 2020 - 10:00 do 11:15
Místo: 
Virtual meeting room
Lektoři: 
Vladimír Havelka & Michail Dittrich, Sr. Consultants DNS Dell Technologies
Kontakt: 
Barbora Chovancová, bchovancova@dns.cz
Počet dní: 
1
Kapacita: 
100

DNS divize Dell Technologies má a nabírá další zkušenosti z implementací a provozování HCI řešení Dell EMC VxRail
A protože vám chceme pomoci v této oblasti HCI řešení získat větší jistotu a překonat případné obavy, rozhodli jsme se podělit o naše zkušenosti.

 

V tomto workshopu si řekneme více o Dell EMC Secure Remote Support Service – ESRS ekosystému a extra probereme SRS Policy Manager. Podělíme se o reálné zkušenosti s průběhem řešení servisního požadavku. A také si ukážeme jak probíhá update VxRail clusteru na novou verzi.

 

Přijměte prosím pozvání na tento a následující workshopy, kde se s vámi podělíme o naše zkušenosti s tímto řešením a kde budete mít šanci se zapojit do diskuze a podílet se na dalších workshopech.

 
Agenda:
-    ESRS ecosystem
-    SRS Policy manager
-    Support interactions – experience from the field
-    VxRail update
-    Q&A, next topics
-    Nabídka Demo, konzultací

 

Seminář je určen pro obchodní partnery.
 

Registrace

VxRail seminář 2/2

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby i mého doprovodu (který bude mnou obeznámen) pro propagaci a prezentaci akce.