Vertiv webinář: 7 způsobů, jak se vyhnout (delším) výpadkům pomocí portfolia Vertiv

Domů >> Vertiv webinář: 7 způsobů, jak se vyhnout (delším) výpadkům pomocí portfolia Vertiv
Termín: 
Středa, 12. Říjen 2022 - 11:00 do 12:30
Místo: 
online
Lektoři: 
Chris Krawczyk IT Solutions Sales Manager Central Eastern Europe at Vertiv
Počet dní: 
1
Cena: 
0 Kč

Vážení obchodní přátelé,

 

společnost DNS rozšířila své portfolio o nového výrobce Vertiv, který se zaměřuje na řešení pro serverovny a datová centra.
Rádi bychom vás tímto pozvali na webinář  "7 způsobů jak předejít výpadkům pomocí řešení Vertiv"

 

Během webináře vysílání představíme náš návrh, jak zlepšit zákaznické prostředí v datových centrech. Zaměříme se na zálohování napájení, distribuci energie, chlazení, správu IT a vzdálený dohled. Toto školení je určeno pro všechny prodejní a technické týmy, jejichž cílem je porozumět tomu, jak mluvit se zákazníky za účelem nalezení nových prodejních příležitostí. Na konci bude krátké živé demo následované Q&A session.
Budete mít možnost zapojit se také do kvízu a pokud uvedete správnou nejrychlejší odpověď, můžete vyhrát pěkný Vertiv dárek.

 

Webinářem bude provázet Chris Krawczyk - IT Solutions Sales Manager Central Eastern Europe at Vertiv. LinkedIn : linkedin.com/in/christopherkrawczyk

 

Pro přihlášení na webinář vyplňte prosím registrační formulář níže. Na jeho základě Vám 1 den před konáním akce pošleme link k připojení.

 

Celý webinář bude nahráván a odkaz na záznam bude k dispozici všem registrovaným.
Registrujte se prosím i v případě, že vám termín ne úplně vyhovuje, abyste se dostali k záznamu.

 

 

 

Registrace

Vertiv webinář: 7 způsobů, jak se vyhnout (delším) výpadkům pomocí portfolia Vertiv

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby i mého doprovodu (který bude mnou obeznámen) pro propagaci a prezentaci akce.