Stay home – Stay secure (DNS / Check Point) webinář

Domů >> Stay home – Stay secure (DNS / Check Point) webinář
Termín: 
Úterý, 1. Prosinec 2020 - 14:00 do 15:00
Místo: 
Virtual meeting room
Lektoři: 
Jan Nguyen, Tony Nguyen
Kontakt: 
jnguyen@dns.cz
Počet dní: 
1
Kapacita: 
Neomezená

Vážení obchodní partneři,

 

v současné době ochromila celý svět pandemie koronaviru COVID-19. Tato situace dopadla samozřejmě i na většinu firem a ovlivnila tak jejich způsob fungování. Rádi bychom Vás proto touto cestou pozvali na webinář s názvem Stay Home – Stay Secure (DNS / Check Point), ve kterém se dozvíte, jak mohou společnosti bezpečně překlenout tuto situaci se snahou o minimalizaci negativního dopadu na jejich fungování v kooperaci s technologií Check Point.

 

Kdy: 01.12. úterý od 14 hod

 

Těšíme se na Vás!

Tým DNS/CHP

 

Školení bude probíhat ve Virtual meeting roomu.

Link k přihlášení na webinář se Vám zobrazí po vyplnění registrace.
 

 

 

 

 

 

Registrace

Stay home – Stay secure (DNS / Check Point) webinář

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby i mého doprovodu (který bude mnou obeznámen) pro propagaci a prezentaci akce.