Specialista/ka logistiky

Domů >> Specialista/ka logistiky

Specialista/ka logistiky

Do týmu logistiky hledáme nadšeného parťáka/parťačku, který bude administrativní podporou obchodního týmu.

Do práce chodíme s úsměvem, všichni si tu tykáme. Máme tu odpočívárnu, kde si můžeš zahrát šipky, fotbálek nebo se posadit do masážního křesla a kochat se krásným výhledem na Prahu. Budou tě čekat skvělé benefity jako např. stravenky, Multisportka, týden volna na cokoli, penzijní připojištění, kurzy angličtiny, jednou za měsíc firemní snídaně, setkávání s kolegy, firemní večírky, soutěže apod.

Chlubíme se mimo jiné tím, že máme skvělé vztahy s kolegy, s nadřízenými a i těmi nejvyššími.

A teď k práci:

Jedná se o zadávání objednávek do interních systémů, které jsou v angličtině. Angličtinu budeš používat především v písemné formě.

V kontaktu budeš tedy s interním obchodním týmem, s dodavatelem, se zákazníkem, přepravními společnostmi, celnicí a skladem.

Nejvíce práce je na konci každého kvartálu, takže 4x v roce:), kdy se dotahují obchody a tedy i objednávky v systémech. Proto je třeba s tím počítat, ale jindy si to vynahradíš.

Ideální kandidát by měl mít dobrou náladu, minimálně ukončenou SŠ, výhodou obchodního směru. Chce se potkávat s fakturami, objednávkami, zadávat je do systému, rozvíjet svou obchodní angličtinu, dodržovat termíny, být součástí týmu.

Měl/a bys být pečlivý/á, se zaměřením na detail a kvalitu a především zvládat napjaté dny na konci kvartálů. Každý den se budeš učit stále novým věcem. Práce není stereotypní, tak bude trvat, než si ji osvojíš.

Kancelář najdeš ve výškové budově na Pankráci, hned u metra, budeš pracovat v menším openspace s výhledem na Pražský hrad.

Takže pokud jsi se v pozici a v naší firmě našel/našla, splňuješ zadané požadavky a můžeš nastoupit ideálně IHNED, pošli své CV a hlavně průvodní dopis, kde se nám představíš. Všem kandidátům se ozveme.

CV zasílejte na kariera@dns.cz