Současné trendy v oblasti DDoS, webinář 28.6. od 11 hodin

Domů >> Současné trendy v oblasti DDoS, webinář 28.6. od 11 hodin
Termín: 
Pondělí, 28. Červen 2021 - 11:00 do 12:00
Místo: 
Virtual Meeting Room ZOOM
Lektoři: 
Petr Lasek, Technical Account Manager, Radware
Kontakt: 
Andrea Hantscherová, Ahantscherova@dns.cz, mobil 00420 703 433 960
Počet dní: 
1
Výrobce: 
Divize: 
Security

 

 

Webinář Současné trendy v oblasti DDoS 

Hodinový webinář pro zájemce.

 

KDY: 28.6.2021 od 11h 

 

AGENDA

•    Jak se chránit před DDoS útoky
•    Radware DefensePro a Cloud DDoS 
•    Live demo!

Link bude registrovaným účastníkům zaslán před akcí. 

 

Těšíme se na vás ! 

 

DNS Security divize

 

DDoS útoky nejsou nic nového a jejich princip je jednoduchý. Útočník se snaží „zahltit“ službu (aplikaci, servery, infrastrukturu atd.). Poslední dobou lze však zaznamenat výrazný nárůst těchto útoků. Roste nejen jejich četnost, ale i  trvání (ve světě jsou už dokonce uživatelé, kteří jsou pod trvalým útokem), komplexnost (útoky jsou důkladně připravené a kombinují často více než 10 vektorů). Přibývá i různých cílů a  „ransom“ DDoS se stává pro útočníky prostředkem vydírání. Lze říci, že dnes neexistuje firma nebo segment trhu, který by se nemohl stát obětí DDoS. 

 

Dopady na zákazníky
-    Nedostupnost služby, v „lepším případě“ jen zpomalení služby.
-    Příma finanční ztráta (především u online služeb).
-    Ztráta reputace/důvěry a následná ztráta zákazníků.

 

Důležité je uvědomit si, že běžné bezpečnostní produkty (next generation firewally atd.) před tímto rizikem neochrání, jsou prostě navrženy na jiný typ bezpečnostního rizika.  Z pohledu bezpečnostních produktů je specifikem i to, že zda DDoS ochrana funguje nebo ne pozná zákazník prakticky okamžitě. Pokud ne, je služba okamžitě nedostupná.  Pro zákazníka, který „musí“ být online je specializované DDoS řešení jedinou logickou volbou.

 

RADWARE řada DefensePro (https://www.radware.com/Products/DefensePro/) kombinuje více technologií  (NBA, Syn protection, IPS, IP Reputation, SSL mitigation) s možností  kdykoliv se obrátit na RADWARE ERT (Emergency Reponse Team = https://www.radware.com/products/ert/). Lze doplnit o RADWARE DDoS Cloud ochranu (https://www.radware.com/products/cloud-ddos-services/) s kapacitou více než 8 Tbps.

 

 

Registrace

Současné trendy v oblasti DDoS, webinář 28.6. od 11 hodin

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby i mého doprovodu (který bude mnou obeznámen) pro propagaci a prezentaci akce.