Snídaně s DNS HPE divizí

Domů >> Snídaně s DNS HPE divizí
Termín: 
Čtvrtek, 23. Září 2021 - 9:30 do 10:15
Místo: 
Kancelář DNS / Online (ZOOM)
Lektoři: 
Pavel Novotný
Kontakt: 
Kristýna Doubková, kdoubkova@dns.cz
Kapacita: 
11 prezenčních míst / online neomezeně
Divize: 
HPE

Snídaně s DNS HPE divizí

 

Vážení,
 

přijďte posnídat v příjemné společnosti! Na co se můžete těšit? Naši specialisté Vás seznámí s HPE portfoliem a dají Vám základní přehled toho, co HPE vyrábí a DNS umí nabídnout.
 

Přijměte pozvání na snídani doprovázenou prezentací zaměřenou na disková pole. Projdeme jednotlivé modelové řady, jejich základní parametry a vlastnosti.
Prezentace je vhodná i pro obchodně orientované lidi, kteří mají malé nebo žádné zkušenosti s HPE produkty.
 

Datum: 23.9.2021, 9:30 - 10:15

 

Prezentaci bude možné sledovat online prostřednictvím ZOOM nebo se můžete dostavit osobně do našich prostor DNS ve 20. patře City Empiria.

Účast je zdarma a kapacita na osobní setkání je omezená. 

Registrace

Snídaně s DNS HPE divizí

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby i mého doprovodu (který bude mnou obeznámen) pro propagaci a prezentaci akce.