SMB program

Domů >> SMB program

 

Nový program je určen pro obchodní partnery, kteří mají zájem o vstup do projektového business a hledají distributora, který jim s tímto záměrem pomůže. Program se specializuje na SMB a mid-market oblast trhu.

 

12 výhod programu

Filozofií programu je, že DNS jako distributor s přidanou hodnotou disponuje řadou možností, jak partnera podpořit – například pomocí know-how svých konzultantů, zapůjčením demo zařízení, podporou prodeje a dalšími. A proto jsme připravili 12 výhod, které může účastník programu využít. Kompletní přehled všech výhod je ke stažení v partnerské sekci.

Pokud máte zákazníky, kteří poptávají projekty z oblasti IT infrastruktury, cloudových služeb, sítí, bezpečnosti, licencí, ukládání dat, komplexních řešení a dalších – jsme tu pro Vás. Stejně tak pokud uvažujete o jiném směřování Vaší firmy, rádi pomůžeme.

 

 

Podmínky vstupu

Podmínkou vstupu nového partnera do DNS SMB programu je, že partner nemá s DNS obchodní historii, nebo je tato historie starší dvou let.

Je-li podmínka splněna, pak je třeba kontaktovat Stanislava Rampase, manažera programu. Domluví s Vámi kvalifikační rozhovor.

 

 

Více o programu v médiích

O našem novém programu se můžete dočíst také v rozhovorech pro ChannelWorld.

 

Kontakt

Ivan Černík 

Business Development Manager
icernik@dns.cz
702 208 677