Secure the Enterprise 2022

Domů >> Secure the Enterprise 2022
Termín: 
Úterý, 12. Duben 2022 - 9:00 do 12:00
Místo: 
Konferenční centrum City, Praha 4
Kontakt: 
Kristýna Doubková, kdoubkova@dns.cz
Vážení obchodní partneři a přátelé,
zveme vás na zajímavé setkání s našimi specialisty, na kterém se budeme věnovat ochraně a zabezpečení firemní IT infrastruktury. 
Neváhejte a přizvěte také své kolegy, připravili jsme zajímavý obsah za těšit se můžete také na výborné občerstvení.
 
Jan Nguyen z divize Security se bude věnovat témě kybernetické bezpečnosti, jelikož právě ta se dnes stává prioritou číslo jedna všech společností. Stručně představí aktuální dění ve světě kybernetické bezpečnosti týkající se nejen velkých organizací ale i jednotlivců. Dále budou popsány metody a způsoby, jak se bránit před aktuálními kyberhrozbami z pohledu předního poskytovatele bezpečnostních technologií, společnosti Fortinet. 
 
Ivan Málek z divize Hewlett Packard Enterprise se zaměří na HPE řešení zajišťující nepřetržitou ochranu dat v edge-to-cloud prostředí, jelikož data jsou nejcennějším aktivem každé firmy. Představí produkty, které poskytnou nejen zabezpečení dat před hrozbami kybernetických útoků, ale i robustní řešení pro obnovu kritické infrastruktury po havárii. 
 
Agenda:
 
9:15 – 9:45 Příchody / Snídaně
9:45 – 10:30 – Jan Nguyen: Kybernetická bezpečnost kolem nás
10:30 – 11:15 – Ivan Málek: HPE ochrana dat v edge-to-cloud prostředí
11:15 – 12:00 Brunch / Networking 
 
Prosíme o registraci, počet míst je omezený.
 
Těšíme se na setkání s vámi. 
 
 

Registrace

Secure the Enterprise 2022

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby i mého doprovodu (který bude mnou obeznámen) pro propagaci a prezentaci akce.