Recepční

Domů >> Recepční

Ahoj! Hledáme k nám novou kolegyni na recepci!

Do práce chodíme s úsměvem, všichni si tykáme. Máme tu odpočívárnu, kde si můžeš zahrát šipky, fotbálek, posadit se do masážního křesla a kochat se krásným výhledem na Prahu. Budou tě čekat skvělé benefity jako např. stravenky, Multisportka, týden volna na cokoli, penzijní připojištění nebo životní pojištění, kurzy angličtiny, jednou za měsíc firemní snídaně, setkávání s kolegy, firemní akce a večírky, soutěže nebo štědrý příspěvek za doporučení kandidáta apod.

Chlubíme se mimo jiné i tím, že máme skvělé vztahy s kolegy, s nadřízenými a to i těmi nejvyššími.

Teď k práci:

Na recepci se budeš střídat s Anet, naší druhou recepční tak, aby byla recepce zajištěna od pondělí do čtvrtka 8:30 - 17:00, v pátek do 16:00.Jako recepční se budeš starat o chod recepce, vítat a uvádět návštěvy, připravovat jim kávu a občerstvení, zajišťovat zasedačky a školící místnosti, vyřizovat poštu a zásilky. Na každé pracovní pozici musí být člověk pečlivý, my ti vysvětlíme, proč i u nás je to nutností. Budeš zadávat faktury do systému, zajišťovat vše kolem služebních cest, participovat na správě vozového parku, telco a vše s tím spojené.

Angličtinu budeš používat jen v případě externí komunikace. U nás nemáme žádné cizince, takže angličtinu si procvičíš nebo naučíš na lekci angličtiny, kterou poskytujeme jako benefit zdarma.

Pokud jsme tě zaujali a ty máš minimálně většinu času dobrou náladu :), hledáš řešení, jak to vymyslet, a ne proč to nejde, ideálně jsi absolvoval/a minimálně SŠ obchodního směru, rád/a se orientuješ ve fakturách, baví tě zadávat data do systému a chceš být součástí dynamického týmu, tak tě to bude u nás bavit. Neváhej se nám přihlásit, všem se ozveme a popovídáme si o tobě v krátkosti po telefonu. Pak si tě pozveme, abychom se navzájem poznali a ukázali ti místo recepce a provedli tě naší firmou.

Na pohovoru se můžeš těšit na naši recepční, abyste se seznámili a zjistili, jestli chemie mezi Vámi dobře funguje. Budete přeci spolu pracovat většinu času, tak aby to klapalo:).

Takže pokud jsi se v pozici a v naší firmě našel/našla, splňuješ zadané požadavky a můžeš nastoupit ideálně co nejdříve, pošli své CV a hlavně průvodní dopis, kde se nám představíš.Takže pokud jsi se v pozici a v naší firmě našel/našla, splňuješ zadané požadavky a můžeš nastoupit ideálně IHNED, pošli své CV na DNSHR@dns.cz a hlavně průvodní dopis, kde se nám představíš. Všem kandidátům se ozveme.

Těšíme se!