Představení služby HPE Pointnext Tech Care

Domů >> Představení služby HPE Pointnext Tech Care
Termín: 
Úterý, 27. Duben 2021 - 10:00 do 11:00
Místo: 
Virtual meeting room
Lektoři: 
Pavel Novotný
Kontakt: 
jpruchova@dns.cz,+420 724 222 174
Počet dní: 
1
Divize: 
HPE

HPE Pointnext Tech Care je nový typ servisní služby, který zcela zásadně mění pohled na to, co může uživatel požadovat od podpory produktu. Tech Care stále obsahuje reaktivní podporu, ale jako bonus k ní přidává řadu nástrojů a možností, jak nastavit, vyladit, udržovat a provozovat konkrétní zařízení ve stavu, který je optimální pro jeho roli v IT infrastruktuře a to po celou dobu životního cyklu.

Na webináři se dále dozvíte:

  • Charakteristiku služby a co obsahuje
  • Úrovně služby
  • Srovnání se staršími Foundation / Proactive Care
  • Jak se Tech Care konfiguruje v OCA
  • Čas na často kladené dotazy

Webinářem Vás provede náš kolega Pavel Novotný.

Těšíme se na Vás / Divize HPE

Registrace

Představení služby HPE Pointnext Tech Care

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby i mého doprovodu (který bude mnou obeznámen) pro propagaci a prezentaci akce.