Představení HPE serverů

Domů >> Představení HPE serverů
Termín: 
Úterý, 11. Říjen 2022 - 10:00 do 11:00
Místo: 
On-line (ZOOM)
Lektoři: 
Petr Brychta
Kontakt: 
Kristýna Doubková, kdoubkova@dns.cz
Výrobce: 
Divize: 
HPE

Presale refresh HPE serverů

 

Přijměte prosím pozvání na další presale/produktovou snídani DNS HPE divize. Tento díl je zaměřený na HPE servery. Projdeme jednotlivé modelové řady, jejich základní parametry a vlastnosti, včetně novinek a toho, co se v dohledné době chystá.

Důležité informace:

Téma: HPE servery

Kdy: 11. 10. 2022 | 10:00

Kde: on-line ZOOM

 

Webinář je vhodný pro obchodně orientované lidi, kteří mají malé nebo žádné zkušenosti s HPE severy.

 

Snídaně s DNS HPE divizí má za cíl seznámit zájemce s HPE portfoliem, dát jim základní přehled toho, co všechno HPE vyrábí a DNS umí nabídnout.

Registrace

Představení HPE serverů

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby i mého doprovodu (který bude mnou obeznámen) pro propagaci a prezentaci akce.