Představení DNS divize HPE

Domů >> Představení DNS divize HPE
Termín: 
Úterý, 13. Září 2022 - 10:30 do 11:30
Místo: 
Kancelář DNS / Online (ZOOM)
Lektoři: 
Pavel Novotný
Kontakt: 
Kristýna Doubková, kdoubkova@dns.cz
Kapacita: 
10 prezenčních míst / online neomezeně
Výrobce: 
Divize: 
HPE

K HPE skrze DNS!

Vážení obchodní partneři,

 

prázdniny nám skončily, tak je na čase vrátit se zpět k vašim oblíbeným akcím. Na této produkotvé snídani vám Pavel Novotný detailněji představí DNS divizi Hewlett Packard Enterprise.

 

Budete mít tak jedinečnou možnost se dozvědět

  • kdo jsme,
  • co pro vás umíme udělat,
  • jaké služby můžeme nabídnout
     a mnoho dalšího...

 

Proto neváhejte a doražte k nám do DNSky 13. 9. 2022 v 10:30 na něco dobrého k snídani a výbornou kávu. Pokud se vám to z nějakého důvodu nehodí, nezoufejte. Prezentaci bude možné sledovat i přes streamovací platformu ZOOM. Případně pokudy byste měli zájem o záznam, neváhejte se obrátit na e-mail kdoubkova@dns.cz

 

Prezentace je vhodná pro IT obchodníky, kteří naší divizi neznají, dosud s námi nespolupracovali a nebo jsou úplnými nováčky. Samozřejmě rádi uvidíme i ostřílené tváře, které si chtějí naši nabídku osvěžit.

 

Těšíme se na vás a naši případnou budoucí spolupráci. 

 

 

 

Registrace

Představení DNS divize HPE

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby i mého doprovodu (který bude mnou obeznámen) pro propagaci a prezentaci akce.