PowerStore 500

Domů >> PowerStore 500

Společnost Dell Technologies uvádí na trh nový model Midrange úložného pole, Dell EMC PowerStore 500. 

 

Jde o nejmenší model z úspěšné řady Full NVMe úložných polí PowerStore. Tento model je ideální pro jakékoli řešení vyžadující optimální kombinace nízké ceny, vysokého výkonu, kompaktního designu, jednoduché správy a inteligentní automatizace. Jako člen rodiny PowerStore zdědil PowerStore 500 i veškerou skvělou technologii svých větších “bratrů”. 

 

Od ostatní modelů se PowerStore 500 liší v následujícím:

• PowerStore 500 má přívětivější cenu než jeho větší bráškové, toho bylo dosaženo snížením počtu CPU na řadič ovšem byly použity výkonnější CPU s vyšší frekvencí a vice jádry což tento hendikep výrazně snižuje a umožňuje “pětistovce” mít stále úchvatný výkon.
• Na rozdíl od vyšších modelů PowerStore 500 nevyžaduje použití až čtyř slotů pro NVRAM cache moduly (místo toho se používá interní DRAM). Proto je všech 25 slotů k dispozici pro disky a uživatelská data.
• PowerStore 500 nepodporuje rozšiřující boxy SAS i tak díky až 25x15.36TB diskům, dokáže dosáhnout obřích kapacit pro data 349 TiB čistého prostoru bez deduplikace a s garantovanou deduplikací 4:1 až 1,39 PiB užitného prostoru pro data.
• PowerStore 500 je k dispozici v konfiguraci modelu T (unifed NAS/block služby nebo čistě blokové implementaci pro maximální IOPS výkon) to umožňuje využívat ho jako univerzálního úložiště naplno pro většinu zákaznických požadavků.
 

Podívat se můžete i na krátké představení PowerStore 500.

 

Pokud vás nový PowerStore 500 zaujal, neváhejte nás kontaktovat pro více informací.