Posnídejte s HPE divizí DNS!

Domů >> Posnídejte s HPE divizí DNS!
Termín: 
Čtvrtek, 4. Listopad 2021 - 9:30 do 10:30
Místo: 
On-line (ZOOM)
Lektoři: 
Pavel Novotný
Kontakt: 
Kristýna Doubková, kdoubkova@dns.cz
Divize: 
HPE

Naši specialisté Vás seznámí s HPE porfoliem a dají Vám základní přehled toho, co HPE vyrábí a DNS umí nabídnout. 
 
Vážení obchodní partneři,

pokračujeme v naší snídaňové sérii! Proto prosím přijměte pozvání na snídani doprovázenou prezentací, tentokrát zaměřenou na HPE datová úložiště. Povíme si, co znamená HCI, SDS, D2D nebo JBOD. Projdeme jednotlivé modelové řady, představíme si jejich základní parametry a vlastnosti.

Prezenatce je vhodná pro obchodně orientované lidi, kteří mají malé nebo žádné zkušenosti s HPE produkty.

Snídaně se bude konat 04.11. od 9:30
 
Prezentaci bude možné sledovat kvůli koronavirovým opatřením pouze on-line prostřednictvím ZOOM. Tak si k počítači nezapomeňte vzít dobrou kávu nebo čaj a něco k snědku.. 


Registrace

Posnídejte s HPE divizí DNS!

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby i mého doprovodu (který bude mnou obeznámen) pro propagaci a prezentaci akce.