Podzimní chvilka v zahradě

Domů >> Podzimní chvilka v zahradě
Termín: 
Čtvrtek, 14. Listopad 2019 - 16:00 do 19:00
Místo: 
Restaurace Větrník, U Větrníku 40/1, 162 00 Praha 6-Břevnov
Kontakt: 
Marcela Budějská

Přijďte  s námi prožít trochu podzimní pohody, vychutnat si šálek kávy nebo sklenku vína s pohoštěním do restaurace Větrník, která má více než 100 letou tradici.

 

K poslechu bude hrát klavírní doprovod v podobě mladého talentovaného pianisty Roberta Ference, který to v životě neměl jednoduché. Dětství strávil Robert v kojeneckém ústavu a dětském domově, později žil na ulici, setkal se i s útokem neonacistů, po kterém skončil v nemocnici. Zazářil i na soutěži Pianista roku. Jeho talent ohromil už spoustu lidí a věříme, že vykouzlí úsměv a navodí pohodu i vám.

 

Kdo bude mít  chuť si vytvořit  krásný podzimní/adventní věněc s Lucií Jiroušovou (majitelkou květinářství Talpa Flowers), na místě bude vše potřebné k dispozici. Mimo příjemného zážitku si tak odnesete i vlastnoručně vyrobenou dekoraci. 

 

Program odpoledne 16:00 - 19:00

  • Občerstvení
  • Ukázka tvoření věnců
  • Tvoření s Lucií Jiroušovou
  • Klavírní doprovod
  • Krásné prostředí
  • Chvilka odpočinku

Bude nám ctí toto odpoledne pro vás připravit, ať už přijdete jen na kus řeči, ochutnat dobrou kuchyni nebo si vyrobit podzimní věnec.

 

Přijmete-li pozvání, prosíme o vyplnění formuláře.

 

S sebou si prosím vezměte pohodové teplejší oblečení, věnce budeme tvořit venku. Zahřívat nás budou teplomety, dobrá nálada a teplé nápoje.

 

Děkujeme a těšíme se.

Tým DNS.

 

Registrace

Podzimní chvilka v zahradě

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby i mého doprovodu (který bude mnou obeznámen) pro propagaci a prezentaci akce.