Pentaho summit

Domů >> Pentaho summit
Termín: 
Čtvrtek, 19. Březen 2020 - 16:00 do 20:30
Místo: 
Staropramen Návštěvnické centrum Pivovarská 244/9, 150 00 Praha 5-Smíchov
Kontakt: 
Marcela Budějská tel: 724 222 173
Kapacita: 
50

Vážená paní, vážený pane,

 

přijměte naše pozvání na Pentaho summit, na kterém vás seznámíme s novou a ještě lepší verzí Pentaho, nástrojem pro datovou analýzu. 

 

Pentaho je unikátní nástroj, který pokrývá celý životní cyklus datové analytiky v grafickém prostředí od importu, integrace, transformace, analýzy až samotné vizualizace výstupů. Nebo  jej lze využít na doplnění či rozšíření vašeho stávajícího prostředí.

 

Pentaho Enterprise Edition od Hitachi Vantara je komplexní platforma pro přístup, integraci, manipulaci, vizualizaci a analýzu vašich dat. Ať už jsou vaše zdrojová data uložena v obyčejném nestrukturalizovaném souboru, databázi, Hadoop clusteru či cloudu Pentaho vám pomůže s odhalením, analýzou a vizualizací dat bez nutnosti programování. Pokročilí uživatelé mohou využít rozsáhlé rozhraní API.

 

Summit se koná v prostorách pivovaru Staropramen v Praze na Smíchově. Pohodové odpoledne nám zpříjemní skvělá nabídka jídla a pití. Připravili jsme pro vás poutavou prohlídku historie pivovaru s degustací. Prostorem vás provede duch slavného sládka Josefa Paspy, který působil ve Staropramenu okolo roku 1930. Seznámíte se postupně s celým procesem výroby piva i s historií značky Staropramen. (Prohlídka není povinná.)

 

AGENDA

16:00 - 16:50  Prohlídka pivovaru s degustací (nepovinné)
17:00 - 17:10  Úvodní slovo  Filip Meluzin (Country manager HITACHI VANTARA ), Patrik                                      Drastich ( DNS a.s.)

17:10 - 17:30  Data governance Petr Šprync (HITACHI VANTARA)
17:30 - 18:00  Pentaho v praxi (v angličtině) Jaroslav Kornev (HITACHI VANTARA)                    
18:00 - 18:15  Beer break
18:15 - 18:45  Visitech - případové studie využití Pentaho v praxi Ing. Jiří Dostál, Ing. Jiří                                      Lokaj
18:45 - 19:15  Devoteam - Případové studie

19:15 -              Raut, diskuse

 

Občerstvení je k dispozici po dobu celého programu. (pochutiny, pivo, nealko)

 

Seminář je určen pro všechny od manažerů, analytiků po konzultanty. 

Pozvánka je nepřenosná. Pro přihlášení  vyplňte registrační formulář. R.S.V.P. 

 

Za tým DNS divize Hitachi

 

Více informací k Pentahu na https://www.hitachivantara.com/go/pentaho.html

 

Registrace

Pentaho summit

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby i mého doprovodu (který bude mnou obeznámen) pro propagaci a prezentaci akce.