Motivační akce Wagrain zná své vítěze!

Domů >> Motivační akce Wagrain zná své vítěze!
Termín: 
Čtvrtek, 1. Říjen 2020 - 0:00 do Čtvrtek, 31. Prosinec 2020 - 0:00
Kontakt: 
jpruchova@dns.cz,+420 724 222 174
Výrobce: 

Odměníme deset nejlepších partnerů (1. – 5. místo 2 osoby, 6. – 10. místo 1 osoba), kteří s námi vyrazí na pobyt do Rakouska.
Termín zájezdu bude záviset na vývoji současné situace kolem koronaviru. Každopádně o akci nepřijdete! V případě stálých omezení se vaše letošní výsledky započítají do soutěže příští rok.

 

Lyžařský resort Wagrain
Wagrain jako jeden z regionů patří do lyžařského areálu Salzburger Sportwelt Amadé. Salzburger Sportwelt Amadé je jeden z nejdynamičtějších regionů v Alpách s velkým počtem nejmodernějších lanovek a vleků, s rozmanitou nabídkou sjezdovek, s tradičními horskými chatami a pohodlnými hotely. Salzburger Sportwelt Amadé můžeme pro přehlednost rozdělit do pěti lyžařských regionů: Radstadt-Altenmarkt, Eben im Pongau, Filzmoos, Flachau-Wagrain-St.Johann a Zauchensee-Flachauwinkel-Kleinarl.

 

Každý lyžař si v oblasti Salzburger Sportwelt Amadé najde pro sebe tu vhodnou sjezdovku. Salzburger Sportwelt Amadé připravil mírné svahy pro začátečníky a děti, obtížné FIS sjezdovky pro zdatné lyžaře i sjezdy hlubokým sněhem pro milovníky freeride jízdy. Velkou předností jsou bezesporu i moderní sněhová děla, která prodlužují lyžařskou sezonu v oblasti Salzburger Sportwelt Amadé až do pozdního jara.

 

Finální výsledky *

 ALWIL Trade s.r.o.
 AUTOCONT a.s.
 Com-Sys TRADE spol. s r.o.
 Diebold Nixdorf s.r.o.
 KSP Computer & Services, s.r.o.
 O2 IT Services s.r.o.
 Rexonix s.r.o.
 S&T CZ s.r.o.
 XANADU a.s.
 YOUR SYSTEM, spol.s r.o.

* řazeno dle abecedy

 

Uvedení partneři budou kontaktováni přímo obchodníky divize HPE.

Děkujeme, že jste s námi soutěžili a všem výhercům gratulujeme.

 

Všeobecná pravidla

Platnost akce: 1. 10. - 31. 12. 2020
Podmínky: Měřeným ukazatelem je celkový obrat. Akce se vztahuje na všechny produkty HPE (servery, storage, služby) objednané od společnosti DNS za standardních obchodních podmínek. 

 

Marketingový projekt je určen výhradně pro český trh. Odměny nebudou zasílány dlužníkům se závazky po lhůtě splatnosti. Změna pravidel vyhrazena. Vzhledem k rozsahu celého projektu nelze poskytovat žádné individuální výjimky z pravidel.

 

Obchodujte s DNS, relaxujte s DNS.

 

Na skvělý lyžařský zážitek se těší tým divize HPE.