Jak „data protection“ pomáhá změnit strategii CIO

Domů >> Jak „data protection“ pomáhá změnit strategii CIO

 

Jak „data protection“ pomáhá změnit strategii CIO 

 

Commvault eBook pro zaneprázdněné IT manažery 

 

Tento průvodce si klade za cíl IT manažerům pomoci s konceptem firemní ochrany dat („data protection“). Naleznete zde nové nápady a zkušenosti ostatních CIO, kteří byli v úspoře nákladů, inovacích a zlepšení spokojenosti zákazníků úspěšní. 

 

 

Na CIO jsou kladeny požadavky implementovat takové technologie, které zlepšují zákaznické služby, podporují inovace a zároveň pomáhají dosahovat lepších finančních výsledků. S těmito cíli se zároveň požaduje, aby firemní IT předcházelo možným rizikům, bylo bezpečné, moderní a efektivní.

Tento 29stránkový průvodce si klade za cíl IT manažerům pomoci s konceptem firemní ochrany dat („data protection“). A proč právě ochrana dat? Celá řada společností považuje ochranu dat za prioritu, která ještě zesílila na svém významu v době COVID-19 a bude pokračovat přinejmenším dalších 12-24 měsíců.

 

To, co společnosti dnes potřebují je správné ukládání, ochrana, řízení, a především využívání podnikových dat. Ochrana koncových stanic, cloudové datové migrace, obrana před ransomware a dalšími kybernetickými útoky, zabezpečení dat v prostředí Office 365, ochrana citlivých dat – to jsou nejčastější výzvy, kterým CIO v oblasti konceptu podnikové ochrany dat čelí.

V tomto e-booku naleznete nové nápady a zkušenosti ostatních CIO, kteří byli díky dobře implementovanému Commvault řešení v oblasti „data protection“ úspěšní. Uspořili náklady a pomohli zlepšit zavádění inovací a docílit větší spokojenost zákazníků.

 

Pojďme se o jejich zkušenosti podělit.

 

Na základě vyplnění kontaktního formuláře níže vám zašleme ebook v PDF.

Kontaktní formulář