IT Music Jam 2022

Domů >> IT Music Jam 2022
Termín: 
Čtvrtek, 15. Září 2022 - 18:00 do 23:00
Místo: 
Cross Club (Praha Holešovice)
Divize: 
HPE

Přátelé a příznivci skvělé muziky,

 

rádi bychom Vás opět pozvali na letošní 12. ročník tradičního IT MUSIC JAMU! Do kalendáře si zapište termín 15. září a od 18:00 to společně rozjedeme!

 

IT MUSIC JAM je hudební festival kapel a milovníků hudby z IT branže. Na začátku stála myšlenka dát dohromady muzikanty ze společnosti DNS a jejich hudebních přátel.

 

 

Každý, kdo rozumí skvělé muzice ví, že nejlepší muzikanti pocházejí z IT branže a my jsme vám ty nejlepší představíme na letošní ITMJ!

 

Kapely:

  • Bull band (Bull/Atos, ISECO, Data Intertech)
  • The Žlab (DNS)
  • Mean Daddies (Future Port Prague)
  • Da Comeen (DNS)
  • Digestoř (Datera)

POČET NA AKCI JE OMEZEN, POČKEJTE PROSÍM NA POTVRZOVACÍ EMAIL.

Více informací o učinkujících, fotky a videa z minulých ročníků a kontaktní informace naleznete na: itmusicjam.cz

Registrace

IT Music Jam 2022

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby i mého doprovodu (který bude mnou obeznámen) pro propagaci a prezentaci akce.