Interaktivní deep dive - Dell EMC PowerStore OS 2.0

Domů >> Interaktivní deep dive - Dell EMC PowerStore OS 2.0
Termín: 
Pondělí, 17. Květen 2021 - 9:30 do 11:00
Místo: 
Virtual meeting room
Lektoři: 
Ondřej Bajer, Storage Engineer, Dell Technologies, Jindřich Vachata Consultant Dell EMC, DNS a.s., Vladimír Havelka, Sr.Consultant Dell EMC, DNS a.s.
Kontakt: 
Barbora Chovancová, bchovancova@dns.cz
Počet dní: 
1
Kapacita: 
100
Divize: 
Dell Technologies

Dell EMC PowerStore přichází po roce na trhu nejen s novým modelem, PowerStore 500T, ale také s novou verzí firmwaru, PowerStore OS 2.0. PowerStore OS 2.0 navyšuje výkon, zlepšuje datovou redukci a umožňuje propojení serverů a pole pomocí NVMe over Fabric. Pojďte s námi probrat tyto i další vlastnosti do detailu, abyste je mohli využít ve Vašich řešeních! 

Na rozdíl od mnoha jiných akcí tentokrát nejde o jednosměrný webinář, ale budete mít možnost interakce, včetně používání Vašich kamer a mikrofonů. Nezapomeňte se tedy ráno dobře naladit, učesat se, a připravit si záludné otázky k diskusi.

 

Těšíme se na Vás s Ondrou Bajerem, na interaktivním setkání 17.5.2021 v 9:30h.
 
Agenda:
-    PowerStore 500T
-    Novinky v PowerStore OS 2.0
-    Jak využít technologii datové redukce
-    Diskuse a sdílení zkušeností z praxe

 

V případě zájmu je nutná registrace. Následně před datem konání obdržíte připomínku včetně odkazu, kde bude Interaktivní deep dive - Dell EMC PowerStore OS 2.0 probíhat.

 

 

 

 

Registrace

Interaktivní deep dive - Dell EMC PowerStore OS 2.0

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby i mého doprovodu (který bude mnou obeznámen) pro propagaci a prezentaci akce.