IBM školení

Domů >> IBM školení

Společnost DNS v řadě produktů IBM nabízí svým klientům a partnerům možnosti školení a certifikací všech produktových řad. Jsme autorizovaným dodavatelem kurzů a zajišťujeme profesionální lektory, výukové materiály a učební prostory.

 • Nechte si od nás vytvořit dlouhodobý vzdělávací plán i krátkodobé řešení
 • Zorientujte se s námi ve více než 600 kurzech
 • Vyberte si formu řešení dle obsahu, místa a formy kurzu

Aktuální kurzy a akce

Nenechte si utéct certifikovaná školení pro jaro 2013!

Celá řada partnerů se rozhoduje, jak být o krok napřed před svými zákazníky tak, aby jim měli stále co nabídnout. DNS, Distributor s přidanou hodnotou, pomáhá svým partnerům se získáváním znalostí a certifikováním specialistů tak, aby byly vždy alespoň o krok, před svými zákazníky.

V rámci zakoupeného programu Value Package nejen, že můžete zdarma testovat software IBM, ale taktéž se můžete zdarma školit a certifikovat v oblastech, které vás zajímají. V případě pořízení balíčku EduPack pak můžete výrazně ušetřit ve vašem vzdělávacím plánu, kdy s předplacenou službou čerpáte kurzy až do výše naplnění vašeho budgetu na vzdělávání. Kromě veřejně otevřených kurzů realizujeme i školení na míru konkrétním požadavkům.

Ke všem vzdělávacím možnostem poskytujeme konzultace zdarma. Rádi zodpovíme jakékoliv dotazy v tomto směru. Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím e-mailové adresy: education@dns.cz nebo na telefonním čísle (+420) 724 222 166.

Konzultace zdarma

Přidanou hodnotou ve spolupráci DNS s partnery jsou i konzultace zdarma. Nabízíme pomoc s výběrem nejvhodnějších školení a certifikací odpovídajících požadavkům vaší firmy nebo jednotlivce.

 • Dlouhodobý vzdělávací plán i krátkodobé řešení.
 • Přehled o více jak 600 kurzech.
 • Navržení nejvhodnější formy kurzu (obsah, místo, forma).

Konzultace přináší:

 • Výběr odpovídajích školení a kurzů pro vaši firmu nebo jednotlivce.
 • Sestavení vzdělávacího programu na míru.
 • Představení výhodných nabídek a aktuálních slev v rámci partnerských programů.

Nechte růst váš business skrze technologie IBM. Rádi vám s tím pomůžeme.

Výhodné nabídky

Value Package

Co všechno Value Package nabízí?

 • Software pro demonstrační a zkušební účely.
 • Software pro vnitropodnikové použití.
 • Rozšířenou technickou podporu.
 • Proplácení výdajů na vzdělávání a certifikace zaměstnanců firmy (YPWP a YTWP).

 V těchto případech může partner software používat. 

Cena Value Package je 2.000 USD při prodloužení smlouvy, nebo pokud se nově zaregistrujete do PW (do 6 měsíců) cena 1.800 USD. Objednat Value Package

Program You Pass, We Pay (YPWP)

Využijte zpětně proplácené certifikace v rámci Value Package.

Každý partner, který má zakoupený Value Package, je automaticky zařazen do programu You Pass, We Pay. Program podporuje absolvování kurzů získávání certifikací pro vás nebo vaše zaměstnace. Na absolvování certifikace máte 60 dní (pokud je potřeba v rámci jedné certifikace složit více testů, je nutno všechny testy absolvovat v této lhůtě). Pokud certifikaci absolvujete úspěšně, do 60 dní je vám částka (bez DPH) vrácena zpět. Program YPWP se vztahuje jen na některé kurzy a certifikace, jejich seznam je průběžně aktualizován, rádi vás s ním na vyžádání seznámíme.

Mám zájem o více informací o YPWP.

EduPack

Zajistěte si vzdělávání na celý rok!

Balíček EduPack je výhodná předplacená služba, za kterou si následně vybíráte školení. Hodnota balíčku je vždy vyšší, než kolik zaplatíte (viz níže uvedená tabulka). Výše slevy se zvyšuje s hodnotou vybraného balíčku. Předem si tak můžete vymezit částku, kterou investujete do vzdělávání sebe nebo svých zaměstnanců. Balíček je platný 12 měsíců během, kterých je nutné si vybrat a absolvovat konkrétní školení. Z balíčku může čerpat i více zaměstnanců současně, jsou přenosné v rámci jedné společnosti. Vybírat můžete jak ze školení veřejně vypsaných, tak i přizpůsobených vašim potřebám.

       Hodnota balíčku      Sleva Cena, kterou zaplatíte

75.000 Kč

5 %

71.250 Kč

150.000 Kč

8 %

138.000 Kč

300.000 Kč

10 %

270.000 Kč

500.000 Kč

15 %

425.000 Kč

1.000.000 Kč

20 %

800.000 Kč

Objednat EduPack

O našich kurzech

Jaká je naše přidaná hodnota?

Rozumíme individuálním potřebám našich zákazníků, proto nabízíme:

 • pomoc s výběrem kurzu na míru,
 • konzultace zdarma pro váš vzdělávací plán,
 • asistenci u výběru a realizace certifikací po absolvování školení,
 • návratnost investice do vzdělávání,
 • přizpůsobení splatnosti faktur.

Jak si vybrat školení?

Školení jsou formě veřejně vypsané, které mají stanoveno určité datum (viz kalendář akcí), nebo je možné se zapsat na školení dle vlastního výběru (viz seznam kurzů IBM SW). Rádi vám zdarma s výběrem vhodného kurzu pomůžeme.

Jak probíhá objednávka?

Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem na +420 724 222 166, education@dns.cz a my s Vámi vybereme konkrétní řešení. Po jeho výběru Vám e-mailem pošleme objednávku, po absolvování kurzu Vám přijde faktura za kurz.

Kde se školení koná?

Vypsaná školení školení probíhají v sídle společnosti DNS a.s. (Na Strži 65, Praha 4) nebo ve školícím středisku IBM. V případě přání, je možné školení realizovat v prostorách našich partnerů, nebo přímo ve vaší společnosti. Školící centrum DNS a IBM disponuje moderním technickým vybavením a v případě zájmu je možné zajistit občerstvení.

Jaký lektor školení vede?

Lektoři jsou specialisté ve svém oboru a mohou vždy přizpůsobit školení úrovni znalostí posluchačů. Kvalita lektorů je garantovaná IBM.

Jak dlouho školení trvá?

Délka školení závisí na konkrétním kurzu. Kurzy probíhají v romezí od jednoho do pěti dnů, vždy záleží na konkrétním druhu kurzu a jeho tématu. Jeden školící den probíhá zpravidla od 9 do 16 hodin.

V jakém jazyce školení probíhá?

Školení probíhající v školících centerech DNS nebo IBM jscou vedena v českém jazyce, studijní materiály jsou poskytovány v jazyce anglickém. V případě, že je pro školení vybrán zahraniční lektor, který nehovoří česky probíhá výuka v anglickém jazyce. Pokud je školení realizované v jiném než českém jazyce je tato informace explicitně uvedena v pozvánce.Online školení jsou realizovaná vždy v anglickém jazyce.

Jaké jsou k dispozici materiály?

Každý účastník dostane k dispozici vlastní tištěné materiály. Materiály zůstávají účastníkům i po skončení kurzu. Výjimky jsou u online kurzů, kde jsou materiály u některých kurzů k dispozici pouze po dobu trvání kurzu.

Certifikace

Osobní certifikace dokládají vysokou úroveň znalostí a zkušeností IT profesionálů a obchodníků, kteří jsou jejich držiteli. Platnost získaných certifikací není časově omezena.

Certifikace pomáhají našim IBM partnerům k lepšímu postavení na trhu, přinášejí konkurenční výhody a vyšší firemní obrat.

Podstoupení certifikační zkoušky není podmíněno účastí na kurzu IBM, nicméně pro každou certifikaci obvykle existuje přípravné školení, které doporučujeme absolvovat. Řada přípravných školení na certifikace jsou nabízena zdarma. Certifikace se skládají v nezávislých certifikačních střediscích Prometric.

Certifikace můžete získat v následujících oblastech:

Kontakt

Lukáš Opalecký

Product Manager

Další zdroje informací

PřílohaVelikost
PDF icon vseobecne-podminky-kurzy-dns-a-s.pdf144.95 KB