IBM CLOUD PAK FOR DATA

Domů >> IBM CLOUD PAK FOR DATA
Termín: 
Středa, 6. Květen 2020 - 10:00 to 11:00
Místo: 
Virtual meeting room
Lektoři: 
Karel Šťastný a Jan Musil
Kontakt: 
Kateřina Hovorková, khovorkova@dns.cz, +420 724 222 187
Počet dní: 
1
Kapacita: 
30
Výrobce: 

Zveme vás na čtvrtý webinář CLOUD PAK FOR DATA, kterým Vás provedou zkušení specialisti na IBM CLOUD Karel Šťastný a Jan Musil.

 

Agenda:

Během semináře bude představena architektura Cloud Pak for Data a technologie zde použité. Z pohledu funkcionality budou diskutovány jednotlivé služby dostupné ve verzi 2.5. Zejména se zaměříme na služby, které jsou standardní součástí. Jelikož bude krátce uvolněna i verze 3.0, nastíníme některé novinky, které lze v této verzi očekávat.

 

Pro přihlášení na webinář vyplňte registrační formulář. Na jeho základě Vám den předem zašleme odkaz pro vstup do videokonference.

Registrace

IBM CLOUD PAK FOR DATA

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby i mého doprovodu (který bude mnou obeznámen) pro propagaci a prezentaci akce.