DNS a její Dell EMC VxRail

Domů >> DNS a její Dell EMC VxRail
Termín: 
Čtvrtek, 25. Červen 2020 - 10:00 do 11:30
Místo: 
Virtual meeting room
Lektoři: 
Vladimír Havelka, Sr.Consultant Dell EMC, DNS a.s. & Michail Dittrich Sr.Consultant Dell EMC, DNS a.s.
Kontakt: 
Barbora Chovancová, bchovancova@dns.cz
Počet dní: 
1
Kapacita: 
100

DNS divize Dell Technologies má jasno v tom kdo je lídrem mezi HCI řešeními, jaké poskytuje výhody a proč by měli společnosti všech velikostí usilovat o nasazení a provoz Hyper-konvergovaného řešení, kterým je Dell EMC VxRail.

 

Pro podporu prodeje těchto řešení se nám podařilo získat 4node All-Flash VxRail cluster, který jsme doplnili PowerSwitchi S4112F. A protože vám chceme pomoci v této oblasti HCI řešení získat větší jistotu a překonat případné obavy, rozhodli jsme se podělit o zkušenosti s tímto řešením.

 

Přijměte prosím pozvání na tento a následující workshopy, kde se s vámi podělíme o naše zkušenosti s tímto řešením a kde budete mít šanci se zapojit do diskuze a podílet se na dalších workshopech.
 

Agenda:

-    Naše cesta k VxRail – vyprávění skutečného příběhu
-    Co všechno jsme udělali špatně.
-    Jak to dopadlo? A co dnes máme k dispozici.
-    Co se nám na něm líbí.
-    Q&A a budoucí témata (to co se aktuálně děje, zajímá vás apod.)
-    Nabídka Demo, konzultací

Registrace

DNS a její Dell EMC VxRail

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby i mého doprovodu (který bude mnou obeznámen) pro propagaci a prezentaci akce.