DNS Beach Cup 2021

Domů >> DNS Beach Cup 2021
Termín: 
Středa, 21. Červenec 2021 - 12:15 do 19:00
Místo: 
BeachClub Strahov, Chodecká 2341/2, Praha 6
Kontakt: 
jpruchova@dns.cz, + 420 724 222 174
Kapacita: 
16 týmů

Vážení obchodní partneři,

 

přijměte pozvání na již pátý ročník beachvolejbalového turnaje trojic. Zváni jsou všichni vendoři a vybraní partneři v rámci celé DNS.

 

Pojďte si s námi užít příjemný den ve Strahovském beachovém areálu obklopeném přírodou. Pro účastníky je připraveno občerstvení jak v průběhu turnaje, tak po jeho skončení.

Program:
12:15 – 12:45       Registrace
12:45 – 13:00       Přivítání a organizační věci k turnaji
13:00 – 18:00       Turnaj pro 16 týmů a vyhlášení vítězů
18:00                      Grilování a posezení

Rozdělení týmů do kategorií:

Přihlášené týmy budou letos opět rozděleny do dvou kategorií „profíci“ a „hobíci“, a to tak, že v každé kategorii bude osm týmů. Proti sobě se utkají jen týmy ze stejné kategorie. V první části turnaje se každá kategorie rozdělí na dvě skupiny po čtyřech a odehraje se tabulková část, tj. ve skupině každý s každým. Druhá část pak bude formou pavouka dle umístění ve skupině. Tzn. že na konci turnaje budeme mít dva vítěze - jednoho z kategorie "profíci" a jednoho z kategorie "hobíci".

 

„profíci“ = Zkušené týmy, které se účastnily minulých ročníků DNS Beach Cupu. Automaticky sem spadají týmy, které byly v semifinálových kolech.Týmy mající min. dva hráče, kteří mají s volejbalem zkušenosti.

 

„hobíci“ = Nové týmy a týmy, které obsadily poslední příčky v DNS Beach Cupu.Týmy, v jejichž složení jsou min. dva hráči, kteří mají s volejbalem malé nebo žádné zkušenosti.

 

Kategorii vybírá kapitán při registraci týmu. Finální zařazení bude potvrzeno DNSkou až po naplnění kapacity turnaje, jelikož je potřeba spravedlivě rozdělit všechny přihlášené týmy do dvou skupin. 

Přihlášení:

Svůj tým můžete přihlásit přes registrační formulář níže. Kapitán týmu pro nás bude kontaktní osobou. Do pole "složení týmu" uveďte jména a příjmení všech hráčů týmu. Max počet hráčů jsou 4 osoby. 

KAPACITA JE OMEZENA!

 

Registrace

DNS Beach Cup 2021

V souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby i mého doprovodu (který bude mnou obeznámen) pro propagaci a prezentaci akce.