Distribuce budoucnosti

Domů >> Distribuce budoucnosti
Termín: 
Čtvrtek, 22. Září 2022 - 15:30 do 20:00
Místo: 
Hotel Mercure, Ostrava
Lektoři: 
Ivan Černík, Business Unit Manager týmu Partner Development DNS
Kontakt: 
Tomáš Prejda, tprejda@dns.cz, +420 737 202 449

Přijďte se seznámit s novinkami v oboru, vizí Distribuce budoucnosti a jak Vám může distributor pomoci s kompletní přípravou a realizací IT projektů pro Vaše zákazníky. 

Na společenském setkání 22. září v Ostravě se setkáte s odborníky a kolegy z oboru, se kterými společně prodiskutujete:

  • Jak distribuce budoucnosti vypadá a jaký je Váš pohled  na věc
  • Jaké jsou oblasti působnosti distributora
  • Co je přidaná hodnota

Pomozte i nám porozumět Vašim potřebám a o kterých technologických oblastech byste se chtěli dozvědět více během dalších setkání v následujících měsících – Váš názor je pro nás zásadní!

Po diskuzní části přijměte naše pozvání na společenskou část a degustaci vybraných vín v příjemném prostředí na terase hotelu Mercure. 

Ivan Černík
Business Unit Manager týmu Partner Development 

Monika Kantorová
Key Account Manager z týmu Partner Development zodpovědná za region Moravy

Registrace

Distribuce budoucnosti

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby i mého doprovodu (který bude mnou obeznámen) pro propagaci a prezentaci akce.