Dell síťový operační systém Enterprise SONiC Distribution – budoucnost je v otevřených řešeních

Domů >> Dell síťový operační systém Enterprise SONiC Distribution – budoucnost je v otevřených řešeních
Termín: 
Úterý, 28. Únor 2023 - 9:00 do 14:00
Místo: 
PlayZone Arena Chodov (Vchod je zvenku, přímo od zastávky MHD a vedle Metra)
Kontakt: 
Barbora Chovancová, bchovancova@dns.cz, 724222172
Divize: 
Dell Technologies

Vážený kolego,

 

          Chtěl by ses dozvědět více o Dell OS Enterprise SONiC a zároveň se pobavit u VR, tak s registrací neváhej a 28.února se na tebe bude těšit v Playzoně Chodov.

 

          Dell jako jeden z prvních dodavatelů otevřených síťových platforem přišel před lety s vizí nabídnout zákazníkům řešení poskytující svobodu výběru jak hardwaru tak softwaru, umožňující jednoduše a flexibilně škálovat v závislosti na aktuálních potřebách a možnostech dané společnosti, otevřené standardizováné řešení, které díky své architektuře umožňuje nasazení a přístup do nepřeberného ekosystému technologických řešení, které jej jako celek doplňují a davají nový rozměr a přidanou hodnotu.  

          Tehdy započala cesta, kdy jsme převzali komunitní open source síťový operační systém SONiC původně vyvinutý společností Microsoft pro svůj Azure Cloud a přetvořili do podoby, ve které se nachází nyní v roce 2023. Dell nabízí zákazníkům tento Cloudově nativní, kontejnerizovaný NOS založený na Linuxu jako komerční řešení Enterprise SONiC Distribution a to s 24/7 globální technickou podporou a mnohem více. Pokud vám to připomíná Red Hat a Linux, nepletete se. 

          V průběhu workshopu se zaměříme jak na představení tohoto síťového operačního systému tak na některé zajímavé nástroje ze SONiC parnterského ekosystému umožňující automatizaci v procesu konfigurace sítě pomocí Ansible či monitoring sítě za pomoci umělé inteligence. Představíme i několik podporovaných zákaznických use casů, které Vás jistě osloví.

 

 

Harmonogram

 

9:00 - 9:30         registrace, snídaně

9:30 - 12:30      prezentace

12:30 - 14:00    diskuse + občerstvení + Virtual Reality a další

 

Těšíme se na setkání.
DNS DELL Technologies.

 

 

Registrace

Dell síťový operační systém Enterprise SONiC Distribution – budoucnost je v otevřených řešeních

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby i mého doprovodu (který bude mnou obeznámen) pro propagaci a prezentaci akce.