Čtvrteční běžkování v Jizerkách zatím zrušeno

Domů >> Čtvrteční běžkování v Jizerkách zatím zrušeno
Termín: 
Čtvrtek, 4. Únor 2021 - 10:00 to 16:00
Místo: 
Lyžařský stadion Bedřichov, Jizerské hory
Kontakt: 
jpruchova@dns.cz,+420 724 222 174

Vážení obchodní partneři,

 

zveme vás na čtvrteční běžkování do Bedřichova. Akce je určena nejen pro milovníky běžkování, ale i pro ty, kteří s běžkami nemají zkušenosti a chtěli by se na nich naučit.

 

Celý den nás budou provázet instruktoři. Zkušenějším pomůžou dopilovat techniku klasiky či bruslení a začátečníkům ukážou, jak na to.

 

Termín: čtvrtek 4. 2. 2021

Místo: Lyžařský stadion Bedřichov, Jizerské hory

 

Program bude upřesněn dle situace.

 

Kapacita je omezená. Vyčkejte prosím na potvrzovací email, který vám přijde spolu s programem.

 

V případě potřeby zajistíme vypůjčení kompletního vybavení nebo jeho části – běžky, hůlky, boty. Dopravu na místo si každý účastník řeší individuálně. 

 

Pro přihlášení na akci využijte registrační formulář.

 

Registrace

Čtvrteční běžkování v Jizerkách zatím zrušeno

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby i mého doprovodu (který bude mnou obeznámen) pro propagaci a prezentaci akce.