Covid-19 – Fortinet Bezpečnostní opatření I.

Domů >> Covid-19 – Fortinet Bezpečnostní opatření I.
Termín: 
Středa, 29. Duben 2020 - 14:00 do 15:00
Místo: 
Virtual meeting room
Lektoři: 
Filip Hájek, Vojtěch Krak, Daniel Kosňanský
Kontakt: 
Kateřina Janoušová, kjanousova@dns.cz, +420 724 222 151
Počet dní: 
1
Kapacita: 
30

 

Vážení obchodní partneři, 

 

dle nařízení vlády v DNS jsme nuceni Vás pomocí série webinářů upozornit na aktuální hrozby kyber-virů a možností ochran.

V prvním díle vás Vojta Krak, Dan Kosňanský, Ondřej Novák, Filip Hájek a Lukáš Dohnal provedou základy hrozeb útoků, představí bezpečnostního vendora Fortinet a konceptem ochrany od páteřní sítě, bezpečného připojení k internetu až ke koncovým stanicím a službám, které si na síti dovedete i nedovedete představit.
 

Agenda:

Bude doplněna.

 

 

Školení bude probíhat ve Virtual meeting roomu, jehož přístupy obdržíte den před konání prezentace.

Registrace

Covid-19 – Fortinet Bezpečnostní opatření I.

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby i mého doprovodu (který bude mnou obeznámen) pro propagaci a prezentaci akce.