Bezpečná autentizace v nejisté době epidemií - HID/DNS

Domů >> Bezpečná autentizace v nejisté době epidemií - HID/DNS
Termín: 
Úterý, 28. Duben 2020 - 10:00 do 11:00
Místo: 
Virtual meeting room
Lektoři: 
Stanislav Erben
Kontakt: 
Kateřina Janoušová, kjanousova@dns.cz, +420 724 222 151
Počet dní: 
1
Kapacita: 
30

 

Vážení obchodní partneři, 

 

rádi bychom Vás pozvali na webinář na téma bezpečné autentizace.

 

Bezpečná autentizace v nejisté době epidemií nabývá na významu. Útočníci doufají, že využijí chaos katastrof a neočekávaných situací,  jak opatrnost (jedna z našich nejsilnějších obran) ochabuje, lidé jsou ještě zranitelnější. Příležitost oklamat nás roste exponenciálně. Současná pandemie COVID-19 není výjimkou.
Nejčastějšími ataky v takových událostech jsou phishingové útoky a krádeže identity. Nejviditelnějším příkladem jsou útoky na nemocnice které NÚKIB oznámil docela nedávno. 
Je možné neustále apelovat na ostražitost uživatelů ale nejbezpečnějším řešením je vybavit je nástroji, které jim ulehčí práci a zvýší bezpečnost systému.

 

Na tomto semináři se dozvíte, jak se mohou firmy této hrozbě bezpečně bránit a jak rychle eliminovat tato rizika pomocí  technologií multifaktorové autentizace od  společnosti HID Global.
 

Webinář bude probíhat částečně v angličtině.

 

Za HID Global budou prezentovat:

Petr Klupka - Sales Manager Enterprise IAMS
Václav Máška - Sales Manager Banking IAMS
Andrzej Blaszczyk - Pre-Sales Consultant IAMS

 

 

Těšíme se na Vás!

 

 

Školení bude probíhat ve Virtual meeting roomu, jehož přístupy obdržíte den před konání prezentace.

Registrace

Bezpečná autentizace v nejisté době epidemií - HID/DNS

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby i mého doprovodu (který bude mnou obeznámen) pro propagaci a prezentaci akce.